REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy numer Dobrze Mieszkaj już w sklepach!

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 26 sie 2017 09:59
Nowy numer Dobrze Mieszkaj już w sklepach!
Dobrze Mieszkaj numer 5/2017

Gwiazdą najnowszego wydania jest Izabela Adamowicz – kobieta sukcesu, twórczyni marki Belmam.

REKLAMA

Polecamy wywiad, w którym Iza mówi m.in. o tym jak powstała marka Belmam, skąd czerpie inspiracje i pomysły na nowe projekty. A także czy łatwo łączyć pracę z wychowaniem trójki maluchów. Dowiecie się również, jak wejść na rynek z zupełnie nową marką i odnieść sukces.

Styl skandynawski o temat najnowszego wydania magazynu Dobrze Mieszkaj. Podpowiadamy jak wypoczywać w myśl duńskiej filozofii hygge i jak zgodnie z jej zasadami urządzić salon oraz łazienkę. Styl skandynawski polecamy również urządzającym kuchnię. Sprawdźcie jakie meble i dodatki wybrać aby codziennie cieszyć się życiem w kuchni.

Polecamy również nasz specjalny dodatek "Smartdom". W tym numerze przybliżamy Czytelnikom nowoczesne technologie, które dbają komfort i bezpieczeństwo w domu.

W sierpniowym wydaniu prezentujemy kolejne wnętrze nagrodzone w naszym redakcyjnym konkursie. To dom w Wejherowie, którego właścicielom podczas urządzania towarzyszyła kaszubska fantazja. W projekcie można odnaleźć miszmasz wielu stylów: elementy retro, industrialne, ale również trochę nowoczesności. Mamy również coś dla wielbicieli minimalizmu - to urządzony w bieli rodzinnym domu w Siedlcach, a także koneserów wyrafinowanego designu. Przestronny domu na warszawskim Starym Wilanowie urzeka stylem rodem z nowojorskich apartamentów. Wśród prezentowanych na łamach najnowszego wydania wnętrz z polskich domów znajdziecie również projekt nowoczesnego, małego mieszkania z aneksem kuchennym oraz apartament w szarościach w nadmorskim klimacie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA