REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy numer Dobrze Mieszkaj już w sprzedaży!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 16 sie 2016 09:27
Nowy numer Dobrze Mieszkaj już w sprzedaży!
Najnowszy numer magazynu Dobrze Mieszkaj.

Na sklepowych półkach jest już najnowszy numer magazynu Dobrze Mieszkaj. Gwiazdą tego wydania jest Omenaa Mensah.

REKLAMA

W najnowszym wydaniu magazynu Dobrze Mieszkaj (5-2016) podpowiadamy jak, zgodnie z aktualnymi trendami, urządzić domową strefę wypoczynku w kolorach schyłku lata, czyli złota, miedzi i czerwieni zachodzącego słońca. Doradzamy też, jak urządzić domową bibliotekę oraz polecamy ciekawe nowości wydawnicze na długie wieczory z książką.

Jak urządzić pokój dziecka, to temat numeru najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj. Zabieramy czytelników z wizytą do Anny Dereszowskiej, aby zobaczyć jak znana polska aktorka urządziła pokoje swoich dzieci. Dla wszystkich, który o tej porze roku stają przed dylematem wyboru dobrych mebli do pokoju ucznia przygotowaliśmy przegląd propozycji producentów, skrojony na każdy budżet. Z kolei dla rodziców mniejszych dzieci mamy solidną porcję bajkowych inspiracji, jak urządzić pokój malucha. 

Jak zawsze prezentujemy również najlepsze projekty wnętrz rodzimych architektów. Polecamy uwadze m.in. wyjątkowy apartament z widokiem na Bałtyk oraz mieszkanie w autentycznym wrocławskim lofcie, urządzone w budynku przedwojennej fabryki papieru.

Począwszy od tego numeru w naszym magazynie będzie można znaleźć także ciekawy reportaż o ludziach. Na początek prezentujemy historie osób, które porzuciły życie w mieście, aby rozpocząć zupełnie nowy etap na wsi. 

Gwiazdą najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj, jest Omenna Mensah. Rozmawiamy o najnowszej kolekcji marki Ammadora, pod którą znana dziennikarka i prezenterka tworzy ekskluzywne meble oraz dodatki do domu. Produkty z najnowszej kolekcji – tuż przed premierą – wystąpiły w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla naszego magazynu.

Najnowsze wydanie dostępne w salonach prasowych lub TUTAJ


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA