REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy numer Dobrze Mieszkaj już w sprzedaży

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 12 kwi 2017 13:31
Nowy numer Dobrze Mieszkaj już w sprzedaży
Nowy numer Dobrze Mieszkaj już jest w sprzedaży

Wiosna to najlepszy czas na zmiany. Wszystkim, których ogarnia pragnienie, aby odmienić swoje najbliższe otoczenie polecamy najnowsze wydanie magazynu Dobrze Mieszkaj. Podpowiemy jak przeprowadzić remont, metamorfozę wnętrza czy chociażby odświeżyć aranżację mieszkania.

REKLAMA

Pomysłów na zmianę wystroju pokoju dziennego dostarczą wiosenne kolory, które dodadzą również pozytywnej energii. W zupełnie odmienionej jadalni królować będą kwiaty – w wazonach, na porcelanie i dodatkach. Jeżeli planujecie remont kuchni, koniecznie zajrzyjcie na str. 64. Znajdziecie tam sporo inspiracji do kreatywnych działań. Nowe meble kuchenne, materiały na ściany, sprzęt AGD albo modne dodatki – podpowiadamy co wybrać i jak ze sobą połączyć, aby cieszyć się niebanalną aranżacją i komfortem na co dzień. Dla wielu z nas remont łazienki jest prawdziwym wyzwaniem, które czasem po prostu trzeba podjąć. Podpowiadamy jak nowocześnie i zgodnie z aktualnymi trendami urządzić łazienkę z prysznicem.

O tej porze roku wszystko zachęca do wyjścia na zewnątrz. Prace w ogrodzie i wokół domu mogą być równie przyjemne, co wiosenny piknik. W tym numerze znajdziecie podpowiedzi jak sprawić, aby wiosna zagościła na dobre w Waszym ogrodzie, a także pomysły na zorganizowanie majówki w plenerze.

Rozmawiamy z Anną Popek i Ewą Wachowicz. Gorąco polecam lekturę wywiadów oraz naszych stałych rubryk: reportażu (sprawdziliśmy jak mieszka się w najsłynniejszych polskich apartamentowcach) oraz felietonu (portret współczesnego nomady kreśli dr hab. Jan Sikora).


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA