REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Oliver Heath gościem 4 Design Days! Znany z BBC ekspert wystąpi w Katowicach

  • Autor: Redakcja Propertydesign.pl/Łazienka.pl
  • 19 sty 2017 13:56
Oliver Heath gościem 4 Design Days! Znany z BBC ekspert wystąpi w Katowicach
Gościem 4 Design Days będzie znany z BBC ekspert od projektowania, Oliver Heath.

Oliver Heath dzięki znakomitym umiejętnościom medialnym i prezentacji od 1998 r. występuje w programach telewizyjnych, pracując dla wielu kanałów, m.in. BBC, ITV, Channel 4, Discovery Channel. W lutym będzie gościem 4 Design Days!

REKLAMA

Oliver Heath jest brytyjskim ekspertem od zrównoważonego projektowania i architektonicznego i projektowania wnętrz. Jako certyfikowany rzeczoznawca programu Domestic Energy and Green Deal często występuje jako rzecznik prasowy brytyjskiego Departamentu ds. Energii i Zmiany Klimatu (DECC), funduszu Energy Saving Trust, a także Programu Działania ds. Zasobów Odpadowych (ang. WRAP).

Cieszy się dużym zaufaniem i uchodzi za autorytet. Napisał trzy książki poświęcone projektowaniu wnętrz – jego ostatnia książka pt. Urban Eco Chic (wyd. Quadrille) sprzedała się w nakładzie ponad 30 000 egzemplarzy w 8 językach. Jest również częstym felietonistą piszącym dla takich tytułów jak The Guardian, The Sunday Times, House Beautiful czy BD Online.

W tym roku Heath weźmie udział jako prelegent podczas 4 Design Days. To właśnie w dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej: www.4dd.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA