REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Omenaa Mensah zaprasza na 4 Design Days

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 12 sty 2018 11:19
Omenaa Mensah zaprasza na 4 Design Days
Omenaa Mensah. Fot. Bartosz Jarosz

Znana prezenterka telewizyjna i bizneswoman będzie gościem tegorocznej edycji 4 Design Days, które odbędą się w dniach 15-18 lutego w katowickim Spodku.

REKLAMA

- Od kilku lat bardzo mocno jestem związana z branżą designu. Tworzę markę luksusowych mebli Ammadora a także prowadzę program "Domy Gwiazd", gdzie odwiedzam znanych i lubianych w ich czterech kątach. Co się okazuje - nie wszystkie gwiazdy mieszkają luksusowo i pięknie, jednakże zawsze bardzo ciekawie. Dużo równie ciekawych tematów z branży designu i architektury czeka nas podczas 4 Design Days, na które Państwa serdecznie zapraszam do Katowic. Tam czekają na nas spotkania z architektami, projektantami, oraz z każdym tym, kto lubi dobry design i wyzwania, które ze sobą niesie. Osobiście zapraszam również na swoje stoisko z meblami Ammadora&Heban, na którym zaprezentuję najnowszą i najbardziej luksusową kolekcję mebli polskiej firmy wyprodukowaną we Włoszech - mówi Omenaa Mensah.

Więcej w tym temacie Omenaa Mensah opowie na 4 Design Days 2018, które odbędzie się 15-18 lutego 2018r. w katowickim Spodku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA