REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Parownica do ubrań – odświeżanie z ulubionymi perfumami

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 19 maj 2016 18:00
Parownica do ubrań – odświeżanie z ulubionymi perfumami
Odświeżanie ubrań parą z dodatkiem np. perfum. Fot. Philips

Nowy steamer do ubrań marki Philips umożliwia nie tylko łatwe usunięcie zagnieceń, ale także nadanie ubraniom ulubionego zapachu. Aromat, np. perfumy, wlewa się do specjalnej nasadki zapachowej.

REKLAMA

Rozwiązaniem pozwalającym na odświeżenie ubrań bez wyciągania deski do prasowania czy konieczności prania jest nowa parownica Philips ClearTouch Essence GC535. Dodatkowo pozwala nadać ubraniom ulubiony zapach.

Podobnie jak inne modele streamerów Philips, model GC535 sprawdzi się podczas szybkiego wygładzania zagnieceń w pionie oraz przy skomplikowanych tkaninach. Parownica jest również polecana do delikatnych ubrań, ponieważ jest bezpieczna dla wszystkich tkanin.

Silny strumień pary wypuszczany przez dysze umożliwia łatwe usuwanie zagnieceń w zaledwie kilku ruchach, dodatkowo zabijając do 99,9% bakterii.

Największą zaletą nowego steamera ClearTouch Essence jest możliwość nadania ubraniom ulubionego zapachu. Wystarczy wlać wybrany zapach czy perfumy do nasadki zapachowej MyEssence, aby za pomocą pary nadać ubraniom świeży zapach bez konieczności ich prania lub czyszczenia chemicznego. Pozwala to jednocześnie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów jedzenia, papierosów i potu. Z nasadki zapachowej można nie korzystać - steamer nadal będzie spełniał swoje zadania.

Korzystanie ze stojącego steamera GC535 jest łatwe. Funkcja Hang&Lock blokuje wieszak i zapewnia stabilność, ułatwiając prasowanie parowe. Steamer świetnie nada się do skomplikowanych w prasowaniu ubrań z falbankami, aplikacjami, żabotami czy plisami, do których przeznaczony jest specjalny uchwyt.

Para wygładzi marszczenia, nie pozostawiając przy tym niechcianych zaprasowań jak stopa żelazka. Steamer jest wyposażony w płytkę parową XL ze stali szlachetnej, która zapewnia szybsze efekty i zapobiega powstawaniu mokrych plam na ubraniu.

Do prasowania można używać wody z kranu, a aby wydłużyć okres eksploatacji urządzenia, regularnie korzystaj z prostego rozwiązania antywapiennego wypłukującego kamień. Dla wygody odłączany zbiornik wody steamera ClearTouch Essence o pojemność 1,2 l posiada higieniczny otwór wlewowy, który możesz napełnić w każdej chwili.


Rekomendowana cena streamera ClearTouch Essence GC535 wynosi 794,99 zł.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA