REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przesuwne drzwi łazienkowe – nowość do małych wnętrz

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 14 kwi 2016 15:12
Przesuwne drzwi łazienkowe  – nowość do małych wnętrz
Skrzydło drzwi przesuwnych nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu.
Przesuwne drzwi łazienkowe  – nowość do małych wnętrz
Przesuwne drzwi łazienkowe  – nowość do małych wnętrz
Przesuwne drzwi łazienkowe  – nowość do małych wnętrz

Powodów, dla których decydujemy się na zastosowanie we wnętrzu drzwi przesuwnych w łazience, jest co najmniej kilka. Najczęściej mamy na uwadze małą ilość miejsca w pomieszczeniu.

REKLAMA

Tradycyjnie drzwi przy otwieraniu zachodzą na przedpokój czy pokój. Nowość to naścienny system drzwi przesuwnych Duch marki PIU Design umiejscowiony w/na ścianie.

Nie potrzebuje praktycznie w ogóle przestrzeni. Możemy zastosować go nawet w bardzo małych pokojach, w których zależy nam na optymalnym wykorzystaniu powierzchni.

System Duch ma prowadnicę ukrytą w skrzydle drzwiowym. Dzięki temu mamy wrażenie, że drzwi podczas zamykania i otwierania „płyną” po płaszczyźnie ściany. Od strony funkcjonalnej, punktem wyjścia jest stabilna konstrukcja aluminiowa, która bardzo pewnie trzyma skrzydło drzwiowe.

Może być stosowany zarówno przy ścianach murowanych, jak i lekkich konstrukcjach gipsowo-kartonowych. Drzwi mogą mieć wysokość do 260 cm.

Powierzchnia drzwi może być wykończona szeroką gamą materiałów dekoracyjnych (tym samym lub różnymi materiałami z obu stron). W zależności od charakteru i stylistyki wnętrza, skrzydło może zostać pokryte lakierem z palety NCS, włoskim akrylem, szkłem Lacobel, spiekiem kwarcowym, płytą fornirowaną, filcem czy laminatem, grafiką, lustrem.

System przesuwny Duch szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku drzwi do łazienki, garderoby, spiżarni czy schowka. Dyskretnie rozdziela strefy między pomieszczeniem głównym a pomocniczym np. między sypialnią a garderobą lub kuchnią a spiżarnią.

Zdjęcia: PIU Design


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA