REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Radykalny remont łazienki - popularna marka odnawia domy Polaków

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 21 paź 2016 13:52
Radykalny remont łazienki - popularna marka odnawia domy Polaków
W programie Nasz Nowy Dom widzowie mogą zobaczyć poruszające historie, ale także być świadkami niesamowitych metamorfoz wnętrz. Na zdjęciu zdjęcia przed i po ukończeniu generalnego remontu łazienki w jednym z domów. Fot. Nasz Nowy Dom/Cersanit
Radykalny remont łazienki - popularna marka odnawia domy Polaków
Radykalny remont łazienki - popularna marka odnawia domy Polaków

W programie Nasz Nowy Dom widzowie mogą być świadkami tego, jak stare domy poddawane są generalnemu remontowi. Zobaczcie łazienkę z jednego z takich domów.

REKLAMA

Jesienią 2016 r. na antenie Telewizji Polsat ruszyła kolejna, siódma, edycja programu „Nasz Nowy Dom” prowadzonego przez Katarzynę Dowbor. Program zdążył zaskarbić sobie wielką sympatię widzów, a dzięki marce Cersanit wybrane do programu rodziny mogą wreszcie cieszyć się nową, wymarzoną łazienką!

Marka Cersanit od początku swojego istnienia aktywnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Będąc pod wrażeniem trudnych historii bohaterów „Naszego Nowego Domu” i ich zmagań z codziennością, postanowiła wspomóc rodziny i dać im nadzieję na lepsze jutro. Pomagając w remontach domów i łazienek, przyczynia się do polepszenia życia uczestników programu.

Tych ludzi nie stać na naprawy, a mieszkają w strasznych, niebezpiecznych dla zdrowia warunkach. Remont jest często pierwszą dobrą rzeczą od dłuższego czasu, która im się przytrafiła i szansą na godną, lepszą egzystencję. W każdym z 12 nowych odcinków jesiennej edycji widzowie mogą zobaczyć, jak architekt i ekipa budowlana, prowadząc wyścig z czasem (5 dni!), podejmują się generalnego wyremontowania domu.

Program ma bardzo ważny wydźwięk społeczny. W każdym odcinku poznajemy losy innej rodziny. Bohaterami są tu zwykli ludzie, którzy z powodu trudnej sytuacji finansowej nie są w stanie sami wyremontować swoich domów. W trakcie emisji odcinków dowiadujemy się co sprawiło, że znaleźli się w takiej sytuacji.

W jednym z ostatnich odcinków Katarzyna Dowbor odwiedziła dom wyjątkowych, silnych kobiet, których los nie rozpieszczał. Babcia, pani Marianna, wychowała wnuczkę Monikę. Teraz wnuczka opiekuje się babcią, jednocześnie wychowując dwoje swoich dzieci. Ich dom nie ma porządnej kanalizacji, wszyscy myją się misce, a łazienka jest kompletnie nie przystosowana do potrzeb rodziny. Syn pani Moniki, Czarek, śpi z babcią w jednym pokoju, przez który prowadzi droga do łazienki, a mała Iga śpi z mamą w zagrzybionym pokoju. Dzięki ekipie remontowej sympatyczna rodzina zyskała nowe miejsce do życia, a w nowej łazience pojawiło się wyposażanie przekazane przez markę Cersanit.

Marka przekazała produkty również do odcinka pokazującego metamorfozę domu Pani Doroty, która zmierzyła się z odejściem umierającego na nowotwór męża. Została sama z dwójką dzieci – Agatą i Jackiem. Nieco ponad rok temu na świat przyszła wnuczka pani Doroty – Tosia. Wszyscy mieszkali w niewielkim, trawionym wilgocią i grzybem, bardzo ciasnym domu. Bez generalnego remontu trudno było w nim dłużej żyć. Przy okazji remontu widzowie zobaczyli, jakich produktów użyto przy wykonywanych pracach remontowych i jak wygląda efekt końcowy zastosowania we wnętrzach ceramiki i płytek Cersanit.

Program emitowany jest w każdy czwartek, o godz. 20:05 na antenie Telewizji Polsat. Zapraszamy do oglądania i czerpania pomysłów na własny, nowy dom.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA