REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sauna w domu: zobacz gotowe modele

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 01 wrz 2016 18:53
Sauna w domu: zobacz gotowe modele
Sauna w domu: zobacz gotowe modele
Sauna w domu: zobacz gotowe modele
Sauna w domu: zobacz gotowe modele
Sauna w domu: zobacz gotowe modele
Sauna w domu: zobacz gotowe modele

Własna sauna to marzenie wielu właścicieli domów. Zobaczcie nowoczesne modele saun (już za 8 tys. zł!)

REKLAMA

Włoski producent, Glass posiada w swojej ofercie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia prywatnej strefy Wellness: jacuzzi, łaźnie tureckie, wanny z hydromasażem oraz sauny. Firma od kilkudziesięciu lat pracuje nad programem saun, które nie tylko doskonale się prezentują, ale również zwracają uwagę doskonałą jakością materiałów oraz zastosowanymi technologiami.

Wszystkie sauny wyposażone są w dużą szybę wykonaną z 8-milimetrowego szkła hartowanego, przez którą widoczna jest otaczająca przestrzeń – użytkownik ma wrażenie jakby siedział na parapecie wielkiego okna. Niektóre z nich posiadają elegancką obudowę zewnętrzną zdobioną, np. panelem z hebanu lub ciemnego orzecha, natomiast ich wnętrze wykończono termo-drewnem topolowym.

Glass od dawna jest znany z produkcji wysokiej klasy sterników elektronicznych. Jego sauny nie tylko posiadają elektroniczny panel sterownia, umożliwiający kontrolę czasu i temperatury oraz programów tygodniowych, ale również elektroniczną klepsydrę oraz zestaw audio BlueTooth. Dużym atutem producenta jest także dostępność sieci fabrycznych instalatorów i serwisantów.

Program Glass Spa Rituals, w który wkomponowano również sauny, został opracowany tak, aby nawet najbardziej wymagający architekci potrafili znaleźć elementy pasujące do aranżowanego wnętrza. Choć program saunowy może wydawać się nowoczesny i minimalistyczny to dotychczasowe realizacje pokazują, że dobrze wpisuje się również w kontekst dworków z wczesnych lat XX wieku oraz starych kamienic.

Firma Glass 1989 oferuje szeroki wybór rozmiarów oraz rozwiązań technicznych. Idealnie dopasowując produkt do wnętrza. Szeroka gama dostępnych rozmiarów pozwala na montaż sauny nie tylko w prywatnym domu, ale również w dużych ośrodkach odnowy biologicznej. Fantastyczny wachlarz cenowy sprawia, że za prostą, ergonomiczną saunę parową zapłacimy już od około 8 000 zł.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA