REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Torunia

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 10 marz 2017 08:36
Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Torunia
Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza 28 marca na spotkanie w Toruniu.

Zapraszamy na trzecie w tym roku szkolenie w ramach cyklu Studia Dobrych Rozwiązań. 28 marca w Toruniu będziecie mieli okazję do rozmów o dobrym wzornictwie, trendach, spotkania z uznanymi projektantami oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Gościem specjalnym będzie dr Jan Sikora, autor projektu Stacji Kultura w Rumi, uznanej w 2016 roku za najpiękniejszą bibliotekę świata.

REKLAMA

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Zajmujecie się fachowo projektowaniem wnętrz? Musicie przyjść na Studio Dobrych Rozwiązań!

Podczas toruńskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Gościem specjalnym toruńskiego spotkania będzie dr hab. Jan Sikora, autor projektu Stacji Kultura w Rumi nagrodzonej w 2016 roku jako najpiękniejsza biblioteka świata. dr hab. Jan Sikora to wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych. Autor wnętrz prywatnych i obiektów kultury m.in. Stacji Kultura w Rumi oraz Sopoteki, założyciel autorskich pracowni Sikora Wnętrza i Marek+Sikora Architektura. Laureat Nagrody Architektonicznej Polityki, Bryły Roku i międzynarodowej nagrody Library Interior Design Award.

Uzupełnieniem eksperckich wykładów o trendach we wnętrzach, home stagingu i promocji marki architekta w social media będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań firmę CAD Projekt K&A, Modern Line, Mochnik, Palette CAD, Pergo, Ruke oraz Archicad. 

W programie ponadto konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Hotel Meeting, ul. Generała Józefa Bema 73-89, 87-100 Toruń

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

28 marca 2017., rejestracja czynna od godz. 9:30. Początek spotkania: godz. 10.

REJESTRACJA

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji do dnia 20 marca poprzez poniższy formularz. Po rejestracji udział w spotkaniu jest bezpłatny. ZAREJESTROWAĆ SIĘ MOŻNA TUTAJ.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA