REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Te błędy w urządzaniu kuchni i łazienki popełniamy najczęściej!

  • Autor: Redakcja portalu Łazienka
  • 10 lut 2016 08:47
Te błędy w urządzaniu kuchni i łazienki popełniamy najczęściej!
Łazienka dla rodziny. Proj. Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Łazienki i kuchnie to pomieszczenia, w których błędy projektowe popełnić najłatwiej. Jak ich uniknąć, opowiedzą już w najbliższy weekend podczas 4 Design Days eksperci Akademii Dobrze Mieszkaj.

REKLAMA

Akademia Dobrze Mieszkaj to edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl. Dziennikarze oraz eksperci Akademii pomagają stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzają, inspirują, polecają produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez Akademię Dobrze Mieszkaj eventach na uczestników czekają darmowe porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

Najbliższe spotkanie z Akademią już w weekend 13 i 14 lutego w Katowicach

Ekspertów Akademii Dobrze Mieszkaj spotkać będzie można już w najbliższy weekend, w dniach 13 i 14 lutego w czasie 4 Design Days, wyjątkowego wydarzenia ze świata wnętrz i designu. 4DD będzie odbywać się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W sobotę 13 lutego (godz. 12-13) odbędą się prelekcje pod hasłem „Łazienka i kuchnia. Urządzaj bez błędów” poświęcone urządzaniu łazienek i kuchni – dwóch pomieszczeń w domu, które sprawiają najwięcej problemów przy aranżacji, a także generują największe koszty.

Eksperci Akademii Dobrze Mieszkaj opowiedzą, jakie są najgorętsze łazienkowe i kuchenne trendy, a także doradzą, jak się urządzić funkcjonalnie i bez błędów. Tematyka prelekcji:
- Małgorzata Nietupska, redaktor prowadzący magazynu Świat Łazienek i Kuchni: „Najnowsze trendy w aranżacji łazienek i kuchni”
- arch. Joanna Ochota, Concept Jo Ana Archimental, „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania i urządzania kuchni”
- arch. Tomasz Słomka, TOKA+HOME, MeraDesign „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania i urządzania łazienki”
- Izabela Szumlas, creative designer, marka Rust,  "Innowacyjne metody weryfikacji niepewnych wytycznych do projektu wnętrz kuchennych"

Architekci wnętrz - eksperci Akademii Dobre Mieszkaj przez cały weekend udzielać będą również bezpłatnych porad wnętrzarskich na stoisku Dobrze Mieszkaj. W tym roku poradami służą:
- arch. Anna Gruner, studio projektowe A2 (www.a2studio.com.pl)
- arch. Joanna Ochota, Concept Jo Ana Archimental (www. conceptjoana.archimental.com)
- arch. Marta Kilan, TOKA+HOME (www.tokahome.pl)
- arch. Tomasz Słomka, TOKA+HOME, MeraDesign (www.tokahome.pl)
- arch. Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS (www.piotrstanisz.com)
- arch. Małgorzata Mataniak-Pakuła, Architektura i Wnętrza "Profilart" (www.metamorfozy-wnetrz.com.pl)

Zobacz więcej: www.4dd.pl

Przeczytaj także o Dniach Otwartych 4 Design Days


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA