REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

To ostatni dzień rejestracji na 4 Design Days!

  • Autor: Redakcja portalu Łazienka
  • 05 lut 2016 09:05
To ostatni dzień rejestracji na 4 Design Days!
Fot. Propertydesign.pl

Tylko do 5 lutego trwa rejestracja zgłoszeń na 4 Design Days. To największe w Polsce wydarzenie tego typu. Nie możesz go ominąć!

REKLAMA

Największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa odbędzie się już 11-14 lutego 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

4 Design Days to okazja do spotkania sław architektury i designu. Rozmowy, prelekcje i wystawy - to tylko początek... a ponadto:

- czołowi architekci, designerzy, projektanci, a także biznesmeni, samorządowcy i politycy
- 2 dni branżowe
- 2 dni otwarte dla zwiedzających
- ponad 100 wystawców – topowe marki meblowe i wyposażenia wnętrz
- wystawy
- wydarzenia towarzyszące: Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia
- Silesia Bazaar Dizajn

Polskie wzornictwo cieszy się coraz większym uznaniem na świecie, a nowe pokolenie polskich designerów zyskuje międzynarodową sławę. Kluczem do rynkowego sukcesu stała się innowacyjność, design i edukacja w dziedzinie projektowania, a prawdziwą wartością tworzenie, a nie kopiowanie. Polski rynek designu, na którym funkcjonują młode marki, jest jednak wciąż znacznie mniejszy w porównaniu do krajów Europy Zachodniej i Północnej. Co jest barierą? Design się opłaca, ale brakuje świadomości w tym zakresie, ale także okazji do promocji, prezentacji dokonań i dyskusji o trendach. 4 Design Days będzie miejscem, w którym nie zabraknie nowatorskich produktów – użytecznych, ale jednocześnie designerskich – tych, które podbijają światowe rynki, ale też takich, które dopiero czekają na swoje odkrycie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA