REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tomasz Pągowski urządza swoją łazienkę. Zobaczcie jak!

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 26 kwi 2017 11:15
Tomasz Pągowski urządza swoją łazienkę. Zobaczcie jak!
Tomasz Pągowski. Fot.

Jesteście ciekawi jak wygląda łazienka Tomasza Pągowskiego? Koniecznie obejrzyjcie ten odcinek programu "Pągowski u siebie".

REKLAMA

Tomasza Pągowskiego znają bardzo dobrze widzowie kanału Domo+, na którym od sześciu sezonów prowadzi program on "Remont w 48H". Podróżując po Polsce, Tomasz Pągowski odwiedza domy i mieszkania Polaków, pomagając im przeprowadzić remont i metamorfozę wnętrz. W programie "Pągowski u Siebie" charyzmatyczny projektant i designer zaprasza tym razem do własnego domu. 

W odcinku 2. programu "PuS" Tomasz Pągowskie pokazuje swoją łazienkę. Pierwszą rzeczą jaką zobaczą widzowie, to fakt, że łazienka ta urządzona jest w nietypowych na polskie realia ciemnych kolorach. Jesteście ciekawi, jak przebiegał remont oraz jak prezentuje się efekt końcowy? Obejrzyjcie cały odcinek, którego patronem medialnym jest nasz portal Lazienka.pl.

 

 

„PuS” emitowany jest na platformie YouTube. W siedmiu odcinkach widzowie zobaczą, jak Tomasz Pągowski tworzył swoje home office. Program jest jedynie wstępem do większego projektu dotyczącego idei home office przygotowywanego wraz z partnerami przez IMATHOME.

Tomasz Pągowski znany jest również jako juror "Bitwa o Dom” TVN. Projektowaniem wnętrz oraz mebli zajmuje się od 20 lat. Ukończył 5 letnie studia Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP w Warszawie. Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Twórca niezależnych projektów tworzonych we współpracy z takimi markami jak: KOŁO, SWISS KRONO, LOT, PHILIPS, RUST, REC.ON.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA