REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Trendy łazienkowe: to jest modne!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 19 lis 2016 14:29
Trendy łazienkowe: to jest modne!
Wanna wolno stojąca Vigour White. Fot. Elements
Trendy łazienkowe: to jest modne!
Trendy łazienkowe: to jest modne!
Trendy łazienkowe: to jest modne!
Trendy łazienkowe: to jest modne!
Trendy łazienkowe: to jest modne!

Trendy wnętrzarskie obejmują również przestrzeń łazienki. Zobaczcie, co jest modne w tym sezonie!

REKLAMA

Urządzenie modnej łazienki nie jest trudne. Wystarczy wprowadzić do jej aranżacji jeden lub kilka elementów, które sprawią, że aranżacja stanie się bardziej na czasie. Poniżej przedstawiamy niektóre z najmodniejszych obecnie trendów łazienkowych:

Płytki jak heksagony

Sześciokąt to bez wątpienia najmodniejszy kształt poprzedniego i obecnego sezonu. Płytki jak heksagony są świetnym wyborem do wykończenia ścian lub podłogi w łazience. Układające się w zestaw przywodzący na myśl plaster miodu kafle będą świetnym motywem zarówno na fragment ściany bądź podłogi, jak również ich całe powierzchnie.

Nablatowa umywalka

Urządzając strefę umywalki mamy do wyboru wiele rodzajów umywalek: zintegrowane z blatem, wpuszczane w blat, nablatowe, okrągłe, owalne i prostokątne. Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się umywalki nablatowe, z misą elegancko wieńczącą łazienkowy blat. Ich obecność nadaje łazience elegancki charakter.

Wanna wolno stojąca

Elegancki sznyt aranżacji łazienki doda również wolno stojąca wanna. Choć wymaga ona sporo miejsca w łazience. Odwdzięczy się pięknym wyglądem i atmosferą luksusowego salonu kąpielowego, którą wprowadzi do łazienki.

Lustro ze zintegrowanym oświetleniem

W strefie umywalki oprócz jej samej koniecznie powinno się znaleźć również dobrze oświetlone lustro, w którym możemy wykonać makijaż lub ogolić zarost. Na rynku jest coraz więcej modeli, które mają zintegrowane oświetlenie w jednym produkcie. Takie rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić przestrzeń (nie musimy montować dodatkowych kinkietów), a przy tym prezentuje się futurystycznie i efektownie. 

Baterie podtynkowe

Moda na minimalizm opanowała wszystkie wnętrza, w tym łazienkę i jej wyposażenie, takie jak armatura. Na czasie są oszczędne formy, proste kształty i uporządkowane wzornictwo. To wszystko dadzą nam baterie podtynkowe. Ich konstrukcja sprawia, że niemal cała armatura schowana jest w ścianie, a na zewnątrz widoczne są jedynie elementy takie jak dekoracyjna rozeta czy przyciski bądź wajcha kontrolująca przepływ wody. 

 

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA