Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

"Łazienka - Salon Roku" - czekamy na zgłoszenia

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 11 gru 2014 14:54
"Łazienka - Salon Roku" - czekamy na zgłoszenia

Konkurs "Łazienka – Salon Roku" organizujemy od 2008 roku i jego zadaniem jest wyróżnienie najlepszych w Polsce salonów z wyposażeniem łazienek.

REKLAMA

Pierwsza edycja konkursu "Łazienka – Salon Roku" zorganizowana została w 2008 roku. Zadaniem przedsięwzięcia jest wyróżnienie najlepszych w Polsce salonów z wyposażeniem łazienek. Ich wyboru dokonuje grupa producentów i importerów wyposażenia łazienkowego oraz sanitarno-instalacyjnego w naszym kraju. Tytuł Łazienka – Salon Roku przyznawany jest minimum jednemu salonowi z każdego województwa Polski.

Każdego roku prezentacja wyróżnionych salonów znajduje się na łamach katalogu konkursowego Łazienka – Wybór Roku.

O konkursie Łazienka - Salon Roku 2015

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie „Łazienka – Salon Roku 2015”. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych w każdym z 16 województw naszego kraju. Salonów, które są zdaniem producentów/importerów wyposażenia łazienek, architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, liderami w poszczególnych regionach.

Już od wielu lat zdobycie tytułu "Łazienka - Salon Roku" przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy.

Do konkursu mogą zgłosić się samodzielnie wszystkie salony działające w sektorze dystrybucji produktów łazienkowych. O wyborze najlepszych salonów łazienkowych w poszczególnych województwach będą decydować producenci i importerzy wyposażenia łazienek, architekci i projektanci, przede wszystkim współpracujący z wydawnictwem Publikator, przedstawiciele redakcji magazynu „Łazienka” oraz klienci indywidualni.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie tylko spotka się z żywym zainteresowaniem branży, ale także będzie narzędziem obiektywnego wartościowania rynku w segmencie handlu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 marca 2015 r. podczas gali wręczenia nagród konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2015” oraz „Łazienka – Salon Roku 2015”.

Biuro konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2015”

magazyn „Łazienka”

15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A

tel. (85) 67 85 372, fax (85) 719 46 69

e-mail: salonroku@ryneklazienek.pl 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA