Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

"Łazienka - Wybór Roku" - czekamy na zgłoszenia

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 11 gru 2014 14:34
"Łazienka - Wybór Roku" - czekamy na zgłoszenia

Konkurs Łazienka – Wybór Roku to jedyne na polskim rynku przedsięwzięcie promujące produkty wyposażenia łazienkowego. Produkty zgłaszane są do konkursu przez producentów oraz dystrybutorów funkcjonujących na krajowym rynku.

REKLAMA

Konkurs "Łazienka – Wybór Roku" to jedyne na polskim rynku przedsięwzięcie promujące produkty wyposażenia łazienkowego. Produkty zgłaszane są do konkursu przez producentów oraz dystrybutorów funkcjonujących na krajowym rynku. Jury, w skład którego wchodzą architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz redakcji magazynu Łazienka dokonują oceny i wyboru nagrodzonych produktów.

Celem konkursu "Łazienka – Wybór Roku" jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 1,5 roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji. Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości.

Konkurs od pierwszej edycji w 2002 roku cieszy się niesłabnącą popularnością w polskiej branży łazienkowej. Każda edycja podsumowywana jest wydaniem katalogu konkursowego.

O konkursie Łazienka - Wybór Roku 2015

Doskonale wiemy jak ważna jest troska o losy produktów Państwa marki. Kwestie związane z promocją, rynkową konkurencją, zdobyciem uznania ze strony klientów i dystrybutorów, to tylko niektóre z problemów firm wprowadzających na rynek nowości. Pomocny w ich rozwiązaniu dla wielu z Państwa będzie organizowany przez nas Konkurs „Łazienka – Wybór Roku”.

Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Od momentu swojego powstania, czyli od 2001 r. „Łazienka – Wybór Roku” cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Jury naszego Konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Nagrodzone w naszym Konkursie wyroby i kolekcje śmiało zatem uznać można za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa.

Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” jest potwierdzeniem tego, że Państwa produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania. Jesteśmy przekonani, że warto o niego powalczyć. Od 14 lat pracujemy nad tym, aby nasz Konkurs nieprzerwanie był synonimem jakości i dobrych praktyk rynkowych.  

Biuro konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2015"

magazyn „Łazienka”

15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A

tel. (85) 67 85 359, fax (85) 71 94 669

e-mail: wyborroku@ryneklazienek.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA