REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zdecydowaliśmy się na udział w 4 Design Days, aby spotkać się z profesjonalistami zajmującymi się tematem designu i projektowania na co dzień. Tym, którzy znają nasza markę, pragniemy pokazać nowości, a tych którzy jej nie znają chcemy zaprosić do bliskiej współpracy - mówi Marta Ziobrowska z firmy Zehnder.

REKLAMA

Marka Zehnder od wielu lat wyznacza trendy w światowym designie i inspiruje do zmian. Zehnder to bowiem specjalista w dziedzinie wzornictwa, a także wizjoner tworzący od lat „perełki” w asortymencie grzejników dekoracyjnych, systemów wentylacji czy nowoczesnych promienników wodnych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, oferując rozwiązania zaawansowane technologicznie, znakomite pod względem funkcjonalnym i użytkowym.

Zdecydowaliśmy się na udział w 4 Design Days, aby spotkać się z profesjonalistami zajmującymi się tematem designu i projektowania na co dzień. Tym, którzy znają nasza markę, pragniemy pokazać nowości, a tych którzy jej nie znają chcemy zaprosić do bliskiej współpracy i poznania najwyższej jakości Zehnder.

Ważne jest dla nas również zachęcenie architektów i projektantów wnętrz do udziału w IV edycji konkursu Projektujesz! Zyskujesz! Pula nagród to aż 30 000 zł. Przede wszystkim zależy nam jednak na budowaniu znakomitych relacji. Do zobaczenia na 4 Design Days na stoisku nr 12.

- Marta Ziobrowska, Project Manager Communication Services w firmie Zehnder


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA