REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Aleksandra Nowocień-Żukowska, New Trendy: Nasza sprzedaż kabin prysznicowych rośnie z roku na rok

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 27 lut 2018 12:01
Aleksandra Nowocień-Żukowska, New Trendy: Nasza sprzedaż kabin prysznicowych rośnie z roku na rok
Aleksandra Nowocień-Żukowska, kierownik Dział Marketingu New Trendy

Aleksandra Nowocień-Żukowska, kierownik Działu Marketingu w New Trendy zdradza nam plany firmy na rok 2018 oraz odpowiada, jakie wyzwania czekają branżę łazienkową w tym roku.

REKLAMA

Wszystko wskazuje na to, że rodzimy rynek budowlany pozostanie również na wyraźnej ścieżce wzrostowej w latach 2018-2020. Prognozy dla rynku budownictwa na rok 2018 są więc bardzo obiecujące. To niewątpliwie będzie sprzyjać naszej sprzedaży. Ale rozwój naszej firmy jest podyktowany nie tylko czynnikami rynkowymi, ale także rosnącą atrakcyjnością produktów New Trendy.

Nasza sprzedaż kabin prysznicowych rośnie z roku na rok. Potwierdzeniem tego faktu są przyznawane naszej firmie rok rocznie Gazele biznesu (nagrody dla najdynamiczniej rozwijających się firm) czy też prestiżowy tytuł Diament Forbesa 2017. Chcemy w roku 2018 utrzymać tą dynamikę i wierzymy, że zagwarantuje nam to stworzeniu kompleksowej i atrakcyjnej oferty dla konsumentów. Planujemy nadal rozwijać portfolio produktów, wprowadzając na rynek nowości, nad którymi cały czas pracujemy.

Czytaj także: To była rekordowa edycja! Podsumowanie 4DD

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA