REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Alfa-Cer otwiera biuro handlowe w Paryżu

  • Autor: Radosław Zieniewicz, fachowywykonawca.pl
  • 23 lis 2015 09:46
Alfa-Cer otwiera biuro handlowe w Paryżu
Stoisko Alfa-Cer na targach paryskich Batimat 2015. Fot. Alfa-Cer

Czy udział polskich firm w targach Batimat opłacał się właścicielom polskich firm? Właściciel firmy Alfa-Cer uważa, że tak. Polski producent po udziale w paryskich targach i nawiązaniu kontaktów handlowych postanowił otworzyć nowe biuro handlowe w Paryżu.

REKLAMA

-Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy naszą ofertę produktów, m.in. panele szklane z zadrukiem cyfrowym jak również płytki ceramiczne z zadrukiem cyfrowym i sitodrukiem. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdza odwiedzenie nas przez ponad 260 firm z branży sanitarnej i meblarskiej, ale również wizyty architektów i projektantów. Nawiązaliśmy kontakt nie tylko z przedsiębiorcami z całej Europy, ale również z firmami m.in. z Algierii, Kanady, Tunezji, Martyniki i Arabii Saudyjskiej. W związku z powyższym Firma Alfa-Cer uruchomiła od 15 listopada 2015 roku biuro handlowe w Paryżu - Wiesław Kwiatkowski, właściciel firmy Alfa-Cer.

Właściciele firmy Alfa-Cer zdradzili nam, że francuskie biuro handlowe firmy Alfa-Cer działa już od 15 listopada br. Głównym zadaniem zatrudnionej tam osoby z Francji jest pozyskiwanie i przekazywanie kontaktów oraz zamówień handlowych bezpośrednio do oddziału Alfa-Cer w Opocznie. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA