REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Amadeusz Kowalski z Grupy Tubądzin odpowiada dlaczego warto być na 4 Design Days

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 02 marz 2018 09:22
Amadeusz Kowalski z Grupy Tubądzin odpowiada dlaczego warto być na 4 Design Days
Amadeusz Kowalski, wiceprezes Grupy Tubądzin

Amadeusz Kowalski, wiceprezes Grupy Tubądzin odpowiada o udziale tej firmy na targach 4 Design Days. Dlaczego warto uczestniczyć na 4DD i co można osiągnąć?

REKLAMA

Redakcja: Grupa Tubądzin zdecydowała się na wzięcie udziału w 4DD – miała własne stoisko, a jej eksperci brali udział w panelach dyskusyjnych. Czy i dlaczego warto brać czynny udział w tego rodzaju Imprezy, które nie są stricte związane z branżą łazienkową?

Amadeusz Kowalski: Ceramika Tubądzin oferuje produkty, które mogą być wykorzystywane w każdej przestrzeni domu, nie tylko w łazience. Dodatkowo, od początku 2017 r. oferujemy także wielkoformatowe płyty, które mogą być montowane na elewacjach budynków, a także wykorzystywane jako okładzina mebli czy blatów, a więc nasza obecność na 4 Design Days jest w pełni uzasadniona. Szczególnie, że jest to miejsce, w którym rozmawiamy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. A są to dziedziny, do których przywiązujemy szczególną wagę. Wzornictwo i jakość naszych produktów są dla nas nierozerwalnym i równoważnym elementem oferty. Kreujemy trendy na polskim rynku płytek ceramicznych – jako pierwsi w kraju zaprosiliśmy do współpracy słynnego projektanta mody Macieja Zienia oraz wielu innych wspaniałych designerów czy projektantów. Ponadto jako jedyni w Polsce produkujemy płyty sięgające swoim rozmiarem 120 x 240 cm. Podczas targów chcieliśmy zaprezentować nasze nowości z oferty m.in. kolekcję Industrio – płyty barwione w masie, a także szerzej zapoznać odwiedzających z pozostałymi produktami firmy. Uczestniczyliśmy w inspirujących dyskusjach o roli architektury i wzornictwa, a także rozmawialiśmy o budowaniu tkanki miejskiej przyjaznej mieszkańcom.

R: Podczas 4DD były dni otwarte oraz dni dla profesjonalistów. Do kogo głównie kierowaliście swoją ofertę na stoisku?

AK: Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i osób prywatnych planujących remont własnego "M". Nasze stoisko chętnie odwiedzali architekci i projektanci, a także inwestorzy i deweloperzy, którzy mają wpływ na ostateczny wygląd inwestycji, zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Zależało nam na zapoznaniu ich z właściwościami i zaletami wielkoformatowych płyt. Dodatkowo, wymiana opinii i doświadczeń była dla nas niezwykle cennym aspektem, ponieważ tworząc nasze produkty zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych odbiorców.

R: Jakich rezultatów oczekuje Grupa Tubądzin związanych z udziałem w 4DD?

AK: Przede wszystkim cieszymy się, że udało nam się zapoznać zwiedzających z aktualną ofertą i dotrzeć z prezentacją produktów do szerokiego grona odbiorców. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z naszymi klientami. Jakie mamy oczekiwania? Liczymy na to, że nasze płytki zyskały kolejnych zwolenników i że będą chętnie wykorzystywane w przestrzeniach, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Czytaj także: Rozpoczęło się głosowanie Łazienka – Wybór roku 2018!


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA