REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Aneta Dziedzina: Chętnie bierzemy udział w projektach angażujących studentów

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 16 maj 2016 15:27
Aneta Dziedzina: Chętnie bierzemy udział w projektach angażujących studentów
Aneta Dziedzina, szef marketingu Grupy Armatura

O tym jak Grupa Armatura wykorzystuje potencjał młodych projektantów mówi Aneta Dziedzina, szef marketingu w tej firmie.

REKLAMA

Edukacja na uczelniach wyższych jest w dużej mierze teoretyczna, dlatego na dalszych etapach rozwoju studenci często zmieniają tryb pracy by bardziej odpowiadał potrzebom rynku.

Jako firma uznająca za swoją misję zespalanie sfery młodych projektantów ze sferą biznesową, chętnie bierzemy udział w projektach angażujących studentów do pracy przy powstawaniu produktów wedle realnego schematu funkcjonowania Grupy Armatura.

Dobrym przykładem prezentującym praktyczne przygotowanie młodych projektantów do zawodu jest współpraca jaką podjęliśmy z wydziałem form przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studenci uczelni mieli za zadanie zaprojektowanie nowoczesnej, funkcjonalnej ceramiki.

Wyróżnione prace zaprezentowano przed zarządem, działem technologicznym oraz marketingu tak, by przybliżyć młodym twórcom model współpracy na linii producent – projektant. Ocena rozwiązań zawierała konstruktywne i praktyczne uwagi, dzięki którym studenci mogli poznać punkt widzenia producenta i realne potrzeby rynku.

Specyfika naszej branży wymaga systematycznego rozszerzania oferty o nowe produkty, które będą odpowiadać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom konsumentów oraz coraz to nowszym trendom.

Nasza długoletnia aktywność na tym polu stanowi potwierdzenie, że wiemy w jaki sposób korzystać z wiedzy i możliwości projektantów. Nowe produkty spotykają się z zainteresowaniem zarówno mediów branżowych i instytucji zajmujących się wzornictwem, wyróżniających je w plebiscytach i konkursach, jak i konsumentów, dokonujących zakupu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA