REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

AquaTherm Warsaw ma szansę stać się wiodącą platformą branży HVAC w Polsce

  • Autor: Ryneklazienek,pl
  • 08 lip 2015 08:32
AquaTherm Warsaw ma szansę stać się wiodącą platformą branży HVAC w Polsce
Anna Rabiej, manager Targów AquaTherm Warsaw 2015

Już we wrześniu w Warszawie zadebiutują targi branży instalacyjnej Aqua-Therm Warsaw. W jednym miejscu spotkają się specjaliści z branży HVAC-R, systemów wodno-kanalizacyjnych oraz basenów i SPA. Szczegóły przedstawia Anna Rabiej, manager Targów.

REKLAMA

- Jak długo organizowane są targi Aqua-Therm?

Anna Rabiej, manager Targów AquaTherm w Warszawie: Nad sektorem HVAC, w ramach grupy ITE, pracujemy już od ponad 15 lat. Pierwszym wydarzeniem, jakie organizowaliśmy były targi Aqua-Therm w Kijowie, obecnie punkt odniesienia dla wszystkich targów tej marki. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu zorientowanych kampanii promocyjnych, aby przyciągać jak największą liczbę kompetentnych zwiedzających. Marka Aqua-Therm jest dzisiaj rozpoznawana jako wiodące wydarzenie przez ekspertów branży.

- Jaka jest charakterystyka targów Aqua-Therm? Gdzie odbywały się do tej pory? 

Targi Aqua-Therm są znakiem firmowym REED Exhibitions i stały się punktem odniesienia dla danego sektora przemysłu. Co roku, z ogromnym sukcesem, targi organizowane są w Czechach (19 edycji), Rosji (20 edycji), Ukrainie (15 edycji), Kazachstanie (6 edycji), Azerbejdżanie (5 edycji) oraz po raz pierwszy w Polsce.

- Jakie są główne założenia wydarzenia? Do kogo są adresowane? 

Aqua-Therm są targami sektora HVAC, sanitarnego i branży związanej z basenami. Są wydarzeniem B2B (business-to business), na którym profesjonaliści z branży mogą się spotkać, wymienić informacje na temat nowości rynkowych, rozwijać i tworzyć nowe kontakty oraz okazje biznesowe. Głównymi odbiorcami targów są instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci i inżynierowie infrastruktur cywilnej/użytkowej, architekci, deweloperzy, specjaliści chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania, jak i technicy, menadżerowie i eksperci bezpieczeństwa.

- Dlaczego te targi odgrywają taką ważną rolę?

Aqua-Therm okazało się być wiodące dla sektora, ponieważ jest na najwyższym poziomie pod względem organizacyjnym i merytorycznym. Tysiące profesjonalistów co roku uczestniczy w targach, gdyż odbierają je jako miejsce, gdzie ich biznes może się przekształcać i rozwijać. Poza tym Aqua-Therm Warsaw jest popierany przez liczne stowarzyszenia i instytucje.

- Co Pani myśli na temat Polskiego rynku? Dlaczego chcą Państwo organizować Aqua-Therm w Polsce? 

Polska zaprezentowała się, jako najlepiej prosperujący członek OWGR podczas kryzysu ekonomicznego oraz posiada dynamiczny i rozwijający się rynek konsumencki. Wiemy, że pomimo pewnego spowolnienia rynku budowlanego w Polsce, będzie on w najbliższych latach rósł, a co za tym idzie również branża HVAC i wszelkie inne z nią związane. Wydaje się, że polscy przedsiębiorcy doskonale potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach rynkowych. W związku z tym, każde wydarzenie, które będzie konfrontowało przedsiębiorców ze sobą, ale także z inwestorem nie będzie bez znaczenia dla rynku. Jakość takiego wydarzenia będzie miała również wpływ na jakość relacji biznesowych, dlatego cieszące się sukcesami targi, jakimi są Aqua-Therm, mają bardzo duży potencjał by stać się wiodącą platformą branży HVAC w Polsce.

- Myśli Pani, że Warszawa jest dobrym miejscem na organizację takich targów? 

Zdecydowanie! Warszawa leży w samym sercu kraju. Posiada wszelkie zaplecze logistyczne i usługowe. Poza tym, wydarzenie będzie organizowane w Centrum EXPO XXI, najnowocześniejszym ośrodku w stolicy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA