REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Castorama Polska: W zeszłym roku bardzo dobrze sprzedawały się duże szafki pod umywalkę

  • Autor: not. Piotr Sawczuk, biznesmeblowy.pl
  • 23 lip 2015 12:21
Castorama Polska: W zeszłym roku bardzo dobrze sprzedawały się duże szafki pod umywalkę
Agata Wójcik, kierownik ds. kategorii meble kuchenne w Castorama Polska

Wielu klientów szuka gotowych, meblowych rozwiązań w sklepach wielkopowierzchniowych. Hipermarkety widząc zainteresowanie meblami, stale zwiększają swój asortyment. Najlepiej sprzedają się zestawy kuchenne oraz łazienkowe. O preferencjach klientów mówi Agata Wójcik z Castorama Polska.

REKLAMA

W swojej szerokiej ofercie posiadamy m.in. trzy kategorie mebli: meble łazienkowe, meble kuchenne oraz meble ogrodowe, w tym na balkony i tarasy. W ostatnich latach intensywnie pracowaliśmy nad gamą tych produktów. Tworząc ofertę, stale obserwujemy najnowsze, światowe trendy.

Popularność bieli jest widoczna w kategorii mebli łazienkowych. Produkty w tym kolorze sprzedawały się w zeszłym roku najczęściej. Warto jednak dodać, że coraz więcej osób przekonuje się także do wyposażenia w odważnej kolorystyce. Oprócz tego, na stałym poziomie utrzymuje się zainteresowanie wybarwieniami drewnopodobnymi, takimi jak dąb i orzech. W tej kategorii produktów kluczowa jest oczywiście funkcjonalność, która pozwala wykorzystać ograniczoną przestrzeń w łazience. Tu również doskonale sprawdzają się rozwiązania modułowe, które mogą być dopasowane do wnętrz o zróżnicowanej powierzchni.

W zeszłym roku bardzo dobrze sprzedawały się też duże szafki pod umywalkę, które zapewniają wygodę oraz możliwość wygospodarowania dodatkowej przestrzeni do przechowywania różnych, często drobnych rzeczy potrzebnych na co dzień. W łazienkach wciąż popularne są meble lakierowane, foliowane, z dużym udziałem płyt MDF lub wilgocioodpornych. Coraz większe znaczenie ma jakość użytych materiałów, także w zakresie okuć.

- Agata Wójcik, kierownik ds. kategorii meble kuchenne w Castorama Polska

Cała wypowiedź na portalu biznesmeblowy.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA