REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dr Jan Sikora gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań!

  • Autor: Dobrzemieszkaj.pl
  • 23 maj 2016 07:13
Dr Jan Sikora gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań!

Autor projektu najpiękniejszej biblioteki świata będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań! 7 czerwca podczas Studia Dobrych Rozwiązań opowie o tym jak pracuje nad projektami.

REKLAMA

Dr Jan Sikora to trójmiejski architekt wnętrz, założyciel pracowni Sikora Wnętrza, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża. Pracownia ma w swoim dorobku kilkadziesiąt zrealizowanych projektów z zakresu architektury wnętrz i wzornictwa w tym wnętrza obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrza prywatne w Polsce oraz w Szwecji. Dr Sikora jest też autorem projektu Stacji Kultura w Rumi nagrodzonej w 2016 roku jako najpiękniejsza biblioteka świata.

Projektujemy i realizujemy wnętrza - to nasza pasja od wielu lat. Niezależnie czy jest to rewitalizacja dworca jak np. Stacja Kultura w Rumi, dom prywatny, restauracja, mieszkanie, sklep czy butik - lubimy podejmować wyzwania i działać w przestrzeni - mówi Jan Sikora. - Napędza nas pozytywne i konstruktywne podejście do projektowania, doświadczenie zdobyte w Polsce oraz w Szwecji, odwaga oraz zespół projektantów i fachowców na który składa się kilkanaście osób. Otrzymanie najważniejszych nagród projektowych w Polsce - m.in. Nagrody Architektonicznej Polityki, 2. Bryły Roku czy Nagrody za Najlepsze Wnętrze Prywatne Trójmiasta 2014, pozwoliło nam aktywnie zaangażować się w przemianę przestrzeni publicznej w Polsce.

Tutaj możecie zobaczyć najciekawsze projekty pracowni Sikora Wnętrza.

Wszystkich architektów wnętrz zapraszamy już 7 czerwca do Gdańska na warsztaty Studia Dobrych Rozwiązań w trakcie których będzie można spotkać się, posłuchać i porozmawiać z naszym Gościem Specjalnym.

W programie ponadto: prelekcje dotyczące najnowszych trendów w aranżacji kuchni i łazienek z targów iSaloni, prowadzone przez redaktorów magazynów "Świat Łazienek i Kuchni" oraz "Łazienka", a także prezentacje wyposażenia łazienek i kuchni przygotowane przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań: Partnera Strategicznego - sieć salonów Elements, Partnera Głównego - Ceramikę Paradyż oraz Partnerów - marki CAD Projekt K&A, Deante, Duravit, Kaldewei, Peka oraz Ruke.

Zobacz pełny program spotkania >> tutaj.

Udział w spotkaniu Studia Dobrych Rozwiązań jest bezpłatny, ale warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji do 7 czerwca 2016 r. na stronie
www.dobrzemieszkaj.pl/sdr

Dołącz do wydarzenia 

Partnerzy


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA