REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dziennikarze potrzebują projektantów

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 kwi 2016 16:00
Dziennikarze potrzebują projektantów

O tym, jak architekt i projektant może zainteresować media swoją pracą, na zakończenie Studia Dobrych Rozwiązań opowiadał Arkadiusz Kaczanowski, redaktor prowadzący portalu RynekLazienek.pl.

REKLAMA

- Projektanci i architekci muszą z większym zaangażowaniem i pasją korzystać z nowych narzędzi jakie daje internet. Sporym zaniedbaniem jest jeżeli zapominają, że to co robią, jest w pewnym sensie produktem, który trzeba umieć sprzedać i zareklamować. Media społecznościowe dają ku temu olbrzymie możliwości i niemal bezpłatne narzędzia. Z których, co obserwujemy, branża projektowa korzysta wciąż niechętnie albo z wielką rezerwą. Podczas Studia Dobrych Rozwiązań staramy się pokazać, dlaczego nie można o tym zapominać i jak warto "istnieć" w sieci. Także po to, by swoją pracą zainteresować media, które w pierwszej kolejności po informacje sięgają właśnie do internetu - mówi Arkadiusz Kaczanowski.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Od 2014 roku odwiedziliśmy osiem miast. Poznańskie spotkanie, które odbyło się 25 kwietnia, jest drugim, które odbyło się w 2016 roku i dziewiątym w całym cyklu. Kolejne spotkanie - 17 maja w Lublinie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA