REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Elita będzie rozszerzać ofertę

 • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
 • 20 kwi 2015 09:54
Elita będzie rozszerzać ofertę
Marcin Dymarski, dyrektor generalny firmy Elita Sp. z o.o.

O planach Elity dotyczących rozszerzenia oferty produktowej i możliwej przyszłej strukturze rynku mówi Marcin Dymarski, dyrektor generalny firmy.

REKLAMA

Planujemy uzupełnić ofertę o produkty zewnętrzne, które nie są związane z bezpośrednią działalnością, tak aby proponować klientom kompleksowe rozwiązania wyposażenia łazienek. W mojej ocenie przyszłość należeć będzie do kilku wiodących producentów/dostawców, którzy sprostają wszelkim oczekiwaniom i potrzebom klientów. Myślę, że to jest kwestia kilku lat.

Maksymalnie do 2020 roku kilka grup producenckich z kompleksową ofertą zajmą większą część rynku. Coraz mniejsze znaczenie będą miały małe przedsiębiorstwa, oferujące jedynie pojedyncze elementy wyposażenia łazienek.

Zakładam, że o podziale tego rynku nie będą decydować jedynie oferowane warunki handlowe lecz jakość produktów i innowacyjność przedsiębiorstw. Elementem kluczowym powinna być zdolność odpowiadania na potrzeby klienta.

Rynkowi gracze będą więc podejmować działania (niewidoczne jeszcze dobrze na rynku polskim powszechne na rynku zachodnim) takie jak np. budowanie działów tzw. after sales, które badają czy konsument jest zadowolony z zakupu.

Nasza rola polegać będzie na poszukiwaniu wszelkich informacji, które pozwolą tak przygotować ofertę produktową aby była ona akceptowana, lubiana i szanowana przez klientów. Będziemy koncentrować się na potrzebach klienta ostatecznego, tym samym wybierać takich partnerów w „wielkiej” dystrybucji, którzy będą mieli podobny model biznesowy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • super że będzie szkoda, że nie daje rady z obecną produkcją, ciągłe problemy z terminami i permanentne ę ich jako handlowiec ze względu na jakość, niestety jeśli chodzi o obsługę klienta to tragedia, więc może najpierw trzeba mieć porządek a dopiero później się rozwijać
  • Miś, 2015-08-10 15:21:29
 • Jak dla mnie firma rewelacja! ;-) Miła obsługa,
  konkretne informacje, owszem zdarza się lekkie przesunięcie terminu, ale fakt
  jest taki, że dochodzi do tego wszędzie. Nie oszukujmy się, taka jest rzeczywistość. Dywersyfikacja jak najbardziej
  wskazana :-) liczymy
  na dalszą współpracę i życzymy powodzenia :-)
  • Ivy, 2015-08-10 15:21:06
 • Bardzo dobra jakość oferowanych mebli - zbyt długi czas realizacji zamówień, duży plus za możliwość wyboru umywalki ceramicznej lub z konglomeratu do każdej kolekcji- liczę na rozwój firmy ale raczej w zakresie rozszerzenia kolekcji mebli i umywalek, trzymanie większych stanów magazynowych a nie wchodzenie w kolejne asortymenty..
  • Bathroom spec, 2015-08-10 15:20:10

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA