REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

EURO 2016 - oto co nas czeka w Klubie Instalatora podczas Targów Instalacje

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 12 kwi 2016 21:41
EURO 2016 - oto co nas czeka w Klubie Instalatora podczas Targów Instalacje

Olga Gretka, starszy specjalista ds. marketingu w Grupie SBS, opowiada jakie atrakcje przygotowano w tym roku w ramach Klubu Instalatora Targów Instalacje 2016.

REKLAMA

- Jaka jest idea Klubu Instalatora i kto ma do niego wstęp?

Olga Gretka, Starszy specjalista ds. marketingu w Grupie SBS: Klub Instalatora to przede wszystkim miejsce spotkań fachowców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej. To przestrzeń, w której wystawcy – przedstawiciele największych producentów – mogą spotkać się z instalatorami, projektantami i handlowcami, a także uczniami szkół o specjalnościach instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych, dzieląc się z nimi specjalistyczną wiedzą i informacjami o nowościach produktowych.

- Jakie atrakcje szykujecie w tym roku dla gości?

Atrakcji w Klubie Instalatora w tym roku będzie naprawdę sporo. Chcemy zwrócić uwagę przede wszystkim na konferencje dotyczące odnawialnych źródeł energii, które będą odbywały się dwa razy dziennie podczas każdego dnia targów.

Jako, że za motyw główny przyjęliśmy w tym roku Euro 2016, targowi goście będą mogli zobaczyć niesamowite pokazy taneczne zespołu Cheerleaders Gdynia, który jest jedną z najlepszych grup cheerleaderskich w Europie.

Ale to nie wszystko. Nie zabraknie elementu rywalizacji na mega-piłkarzykach, bramce celnościowej i siłomierzu. W drugi i trzeci dzień targów zapraszamy też na dwugodzinne koncerty Norbiego, znanego z takiego chociażby hitu jak „Kobiety są gorące”.

Wszystkich odwiedzających chcemy również zachęcić do udziału w Grze Targowej. Zapraszamy do niej zespoły 5-osobowe, które uprzednio zgłoszą się na stoisku Grupy SBS (stoisko 15, hala 4). Gra polega na odwiedzeniu stoisk wystawców biorących udział w zabawie. Na każdym z nich będzie czekało zadanie techniczno-manualne. Każdego dnia nagrodzonych zostanie 10 najlepszych drużyn.

Po dniu pełnym wrażeń zachęcamy natomiast do korzystania ze strefy gastronomicznej.

- Jakie jest zainteresowanie akcją autokarową? Ilu gości SBS przywiezie w tym roku?

Jak co roku, udział w Akcji Autokarowej zadeklarowało już ponad 3 000 osób z całej Polski. Są to instalatorzy, projektanci i handlowcy współpracujący na co dzień z Hurtowniami Grupy SBS.

- W jaki jeszcze sposób Grupa SBS będzie obecna na targach Instalacje? Co ciekawego pokażecie w ramach swojego stoiska?

Cała nasza ekspozycja będzie związana z naszymi markami własnymi – Keller, Delfin i Nanopanel. Podzielimy ją na kilka stref. Pierwszą będzie kotłownia, gdzie pokażemy m.in. kotły kondensacyjne Keller Windsor, zasobniki c.w.u. Keller, pompy ciepła Keller czy stacje zmiękczające Keller Family. Dalej przejdziemy płynnie do strefy ogrzewania podłogowego Keller Floor i grzejników TX6 z zasilaniem środkowym dolnym.

Kolejna strefa to strefa systemów polipropylenowych i wielowarstwowych, które będzie można samodzielnie zgrzewać lub zaciskać. I na koniec kropka nad i, czyli strefa fotowoltaiki.

- Dlaczego poznańska impreza jest dla Was ważna?

Instalacje cenimy za tysiące fachowych osób, które się na nich pojawiają. Możemy się z nimi osobiście spotkać, porozmawiać, odpowiedzieć na pytania i zaprezentować nowości w naszych markach Keller, Delfin i Nanopanel. Z drugiej strony, Instalatorzy kupujący w Hurtowniach Grupy SBS, których zapraszamy i przywozimy w ramach Akcji Autokarowej, na Instalacjach mają okazję spotkać się z największymi wystawcami z branży, poznać trendy i nowinki rynkowe, ale też zdobyć fachową wiedzę. Instalacje to oczywiście także integracja, na którą pracujący po 10 lub więcej godzin dziennie Instalator nie ma zazwyczaj po prostu czasu.

- Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał Arkadiusz Kaczanowski.

Portal RynekLazienek.pl jest patronem medialnym Klubu Instalatora Targów Instalacje 2016 podczas targów Instalacje 2016.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA