REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Paradyż ma nowego rzecznika prasowego

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 13 gru 2016 09:35
Grupa Paradyż ma nowego rzecznika prasowego
Tomasz Popielawski, menadżer ds. komunikacji/rzecznik prasowy Grupy Paradyż

Z początkiem grudnia stanowisko menadżera ds. komunikacji/rzecznika prasowego Grupy Paradyż objął Tomasz Popielawski. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym uzyskał tytuł magistra dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

REKLAMA

Tomasz Popielawski stanowisko menadżera ds. komunikacji/rzecznika prasowego Grupy Paradyż objął 1 grudnia br. Zastąpił na nim Iwonę Filipczak, która z dniem 31 października br. rozstała się z firmą. 

Tomasz Popielawski jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym uzyskał tytuł magistra dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Jest także absolwentem Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz uczestnikiem programu MOST na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe w dziedzinie komunikacji oraz marketingu zdobywał od 2004 w takich firmach jak CKS Magellan, PTE Polsat, Runo-Pol oraz Grupa Paradyż, z którą był już związany przed objęciem nowego stanowiska. Pracował w Departamencie Marketingu, gdzie zajmował się promocją i sponsoringiem. Nowe stanowisko otrzymał w drodze awansu. Jako menedżer ds. komunikacji/rzecznik prasowy będzie odpowiedzialny m.in. za kształtowanie wewnętrznej polityki komunikacyjnej firmy, koordynację działań z zakresu PR oraz media relations.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA