REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Gwarantujemy komplementarny serwis

  • Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
  • 19 gru 2016 15:23
Gwarantujemy komplementarny serwis

Cieszymy się z tego, że nasz Salon Elements w Białymstoku był Partnerem Strategicznym Studia Dobrych Rozwiązań w naszym mieście. Cenimy każdą możliwość spotkania z architektami i projektantami. To dobra okazja na wymianę wzajemnych doświadczeń, potrzeb i oczekiwań - mówi Elżbieta Śliwowska, Kierownik Salonu Elements w Białymstoku.

REKLAMA

Salon ELEMENTS to centrum wielobranżowej kompetencji i kompleksowego podejścia w obsłudze Klienta ostatecznego. To miejsce dla ekspertów w dziedzinie Aranżacji Wnętrz i Projektowania, dla profesjonalnych Instalatorów i Firm Wykonawczych. Partnerska współpraca rynkowa to gwarancja komplementarnego serwisu, z którego korzysta Klient: od projektu poprzez doradztwo aż po realizację.

Salon Elements to nie tylko łazienka szyta na miarę z szerokim wachlarzem wyposażenia ale energooszczędne ogrzewanie, odnawialne zródła energii, systemy instalacji, klimatyzacji, wentylacji, centralnego odkurzania, uzdatniania wody, rekuperacja.

Podczas tegorocznego spotkania zaprezentowaliśmy filozofię marki ELEMENTS oraz nową, wyjątkową serię produktów – VIGOUR white. Kolekcja przekonuje ponadczasowym i nowoczesnym designem oraz szerokim spectrum asortymentowym. Ceramika, armatura, meble łazienkowe oraz akcesoria zostały zaprojektowane w taki sposób aby stworzyć harmonijne wnętrze oraz spójną stylistycznie całość. O tym, że się udało świadczy nagroda Plus X Award przyznawana tylko najlepszym światowym markom i produktom. Vigour White to łazienka, która doskonale się spisze w każdym wnętrzu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i serdecznie zapraszamy do naszego Salonu.  

- Elżbieta Śliwowska, Kierownik Salonu Elements w Białymstoku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA