REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ireneusz Kazimierski, Rovese: Najbliższa przyszłość to kolejne inwestycje w technologie

 • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
 • 16 paź 2015 02:07
Ireneusz Kazimierski, Rovese: Najbliższa przyszłość to kolejne inwestycje w technologie
Ireneusz Kazimierski, prezes zarządu Rovese

Ireneusz Kazimierski, prezes zarządu Rovese mówi o najbliższych planach i działaniach tej firmy – m.in. o tym jak będą rozwijane marki Cersanit i Opoczno, a także intensyfikowana współpraca z salonami łazienkowymi i architektami.

REKLAMA

- Jakie jeszcze działania – oprócz wprowadzenia do oferty armatury – planują Państwo na naszym rynku? Może planują Państwo nowe inwestycje?

Chcemy zintensyfikować nasze działania marketingowe i komunikować zmiany zachodzące w obrębie oferty naszych marek, nowości produktowe i nowe koncepty łazienkowe. Chcemy, żeby nasi klienci mogli planować remont czy wyposażanie swoich łazienek w pełni świadomi wszystkich możliwości z których mogą skorzystać.

Wśród nich ciekawe rozwiązania, wpływające na komfort i funkcjonalność naszych produktów, jak np. schowki w obudowie wanien w kolekcji SMART, które zostały docenione przez naszych klientów. Najbliższa przyszłość to na pewno kolejne inwestycje w technologie. Nasze wdrożenia będą coraz bardziej innowacyjne pod względem funkcjonalności, wzornictwa i ekologii, by mogły dorównywać produktom światowych liderów w branży.

- Czy planują Państwo wzmocnić swą pozycję w segmencie średnim? W jaki sposób?

W przypadku marki Cersanit będzie to rozszerzanie gamy produktów o baterie i zestawy natryskowe oraz wdrażanie produktów, takich jak miski i kompakty z rozwiązaniami bezkołnierzowymi CleanOn, gwarantujące nie tylko większą higieniczność, ale także przyjazne środowisku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • W naszych sklepach już dawno nie ma Rovese czy Opoczna. Dziwię się tym którzy jeszcze w jakikolwiek sposób z nimi współpracują.
  Tylko nieliczni jeszcze to dają sobie wcisnąć na ekspozycję a potem pętla na szyję ! Ceny rozjechane w internecie...Marża zostaje u Prezesa.
  • Max, 2015-12-29 12:25:22
 • Panie Prezesie Szanowny! Technologie idą w kierunku kompresji a w Pana ofertach brak jest takiego kierunku. Bloki spółdzielcze posiadają malutkie łazienki ni potrzebna jest muszla klozetowa z bidetem aby za jednym posiedzeniem kobieta mogła swoją intymność zabezpieczyć. Trzeba pomyśleć aby dołączyć do sedesu bidet elektroniczny który na Dalekim Wschodzie już od dawna jest użytkowany. Pan wyczuwa z pewnością jakie utrudnienia wychodzą kiedy przyjdzie przemieszczać się w sytuacji przymusowej.
  • _arp, 2015-10-27 17:25:27
 • W naszych sklepach już dawno nie ma Rovese czy Opoczna. Dziwię się tym którzy jeszcze w jakikolwiek sposób z nimi współpracują.
  • Mariusz, 2015-10-26 13:52:07
 • Panie Prezesie czyżby Pan pomylił firmy.Od paru lat wasza marka kojarzy się tylko i wyłącznie z wykorzystywaniu handlu do własnych celów.Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Salonów Wyposażenia Wnętrz,aby skończyć z wykorzystywaniem handlowców.
  • Zbych, 2015-10-16 15:53:33

 • Warto zapoznać się z inicjatywą jaką jest Polskie Stowarzyszenie Salonów Wyposażenia Wnętrz. Ja już się zapisałem...Zainteresowanym podaję kontakt
  • oburzony, 2015-10-16 14:46:55
 • brawo za celny komentarz!
  • pl, 2015-10-16 14:24:08
 • Recytacja wyuczonych formułek przychodzi Panu z wielką łatwością. Ignorujecie jako firma głos firm z którymi rzekomo współpracujecie, stawiając je pod ścianą, działając z pozycji siły. Udział procentowy sprzedaży na rynku rodzimym jest i tak wg mnie mocno przesadzony, bo wlicza Pan do niego sprzedaż do marketów, które nie mają nic wspólnego z tym o czym Pan wspomina czyli rozwoju i podnoszenia jakości obsługi. Zupełnie ignorujecie problem sprzedaży internetowej która destabilizuje pracę sklepów do których chcecie, za opłatą, wstawić swoje wyroby aby świadczyły dla Was usługę wystawową. Sami posiadając sklep internetowy, w którym zaniżone są ceny w sposób rażący odbiegające od katalogowych Rovese , wręcz sprzedawane są poniżej ceny za jaką sklep z którym rzekomo prowadzicie współpracę może nabyć Wasz towar, jednocześnie stosujecie kontrolę nad cenami w sklepach stacjonarnych i wymuszacie utrzymanie ich na nierealnym poziomie. Panie prezesie proszę o wykazanie choć w minimalny sposób szacunku wobec czytelnika.
  • nexterio, 2015-10-16 12:28:34

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA