REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Iwona Melka-Skołd, Grupa Paradyż: Cenimy programy badawcze

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 23 lip 2014 11:49
Iwona Melka-Skołd, Grupa Paradyż: Cenimy programy badawcze
Iwona Melka-Skołd, Dyrektor Działu Personalnego Grupy Paradyż

Projekty realizowane przez nas z Funduszy Europejskich to przede wszystkim inwestycja w zasoby firmy, jak również nowoczesne technologie - mówi Iwona Melka-Skołd, Dyrektor Działu Personalnego Grupy Paradyż.

REKLAMA

Wzrost kompetencji pracowników ma bezpośredni wpływ na efektywność działania organizacji, która przekłada się również na wyniki ekonomiczne. Projekty realizowane z Funduszy Europejskich to przede wszystkim inwestycja w zasoby firmy, jak również nowoczesne technologie. Przykładem jest uruchomiona przez nas platforma e-learningowa, która stanie się standardowym narzędziem w naszej polityce szkoleniowej, zapewniając pracownikom sprawny i szybki dostęp do niezbędnej wiedzy. Od czerwca 2014 roku, dostęp do platformy będzie możliwy z dowolnego miejsca przez całą dobę – wystarczy komputer z dostępem do Internetu.

Jako organizacja wykazująca nowoczesne podejście do biznesu i działająca w zmiennym środowisku, Grupa Paradyż jest otwarta na możliwości skorzystania z dofinansowania innowacyjnych projektów. Szczególnie wartościowe są dla nas działania prowadzone przez uczelnie wyższe, z którymi współpracować możemy przy projektach badawczo-rozwojowych, również ze studentami – w ramach programu praktyk i staży.

-  Iwona Melka-Skołd, Dyrektor Działu Personalnego Grupy Paradyż


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA