REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jakub Szczęsny: mam nadzieję, że kiedyś sam będę mógł zaprojektować baterię z Kludi!

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 wrz 2017 10:32
Jakub Szczęsny: mam nadzieję, że kiedyś sam będę mógł zaprojektować baterię z Kludi!
Jakub Szczęsny. Fot. Agnieszka Rodowicz

W związku z obchodzonym w tym roku jubileuszem 25-lecia, marka Kludi zapytała znanych i cenionych projektantów co sądzą na temat wieloletniej współpracy z firmą. Autor domu Kereta, Jakub Szczęsny, z chęcią zaprojektowałby armaturę dla firmy.

REKLAMA

Jakub Szczęsny – autor Domu Kereta, współtwórca Grupy Projektowej CENTRALA Designers Task Force, główny projektant SIMPLE HOUSE:

"Baterie Kludi kojarzę z takimi wartościami jak: prostota, solidny design, wypośrodkowane ceny. Osobiście nie przepadam za luksusem, przepychem, ostentacją, więc misja Kludi bardzo mi odpowiada. Armatury te często polecam moim klientom do domów Simple House. Bardzo doceniam też elastyczność i otwartość przedstawicieli firmy na współpracę przy nietypowych projektach z pogranicza architektury i sztuki. Do tej pory produkty Kludi nigdy mnie nie zawiodły. Są one szlachetnymi i prostymi pomocnikami niełatwej codzienności - od obsługi kuchni, poprzez jak zawsze zbyt krótki czas na poranny prysznic, aż po rzadkie chwile relaksu w wannie. Mam nadzieję, że kiedyś sam będę mógł zaprojektować fajną baterię z Kludi!"


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA