REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Joanna Gręda: montując baterie elektroniczne jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 06 kwi 2018 14:31
Joanna Gręda: montując baterie elektroniczne jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%
Joanna Gręda, kierownik marketingu w firmie Oras

Joanna Gręda, kierownik marketingu w firmie Oras mówi o testach baterii elektronicznych Oras, przeprowadzonych przez konsumentów. Okazuje się że zastosowanie baterii elektronicznych może zmniejszyć zużycie wody nawet o 50% w stosunku do rezultatów generowanych przez baterie uruchamiane manualnie.

REKLAMA

Montując w swoim domu baterie elektroniczne jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie wody nawet o 50% w stosunku do rezultatów generowanych przez baterie uruchamiane manualnie.

Aby udowodnić słuszność tego stwierdzenia, przeprowadzamy liczne testy. Do jednego z nich zaprosiliśmy dwie rodziny.

Eksperyment polegał na zmierzeniu poziomu zużycia wody przez dotychczasowo użytkowaną baterię oraz nową – elektroniczną i porównaniu otrzymanych wyników. Testowanie zakończyło się następującym rezultatem: pierwsza rodzina uzyskała oszczędność na poziomie 30%, druga natomiast 43%. Obie rodziny doceniły komfort korzystania z baterii elektronicznych. Dzieci, co ciekawe, zwróciły uwagę na możliwość mniejszego zużycia wody

Dostęp do bateryjki w modelach elektronicznych jest bardzo łatwy. Dzięki temu, po jej rozładowaniu, można ją bez problemu wymienić na nową. Warto zaznaczyć też, że w urządzeniach tych wykorzystuje się zwykle baterie litowe o długim czasie żywotności i mocy 6 V. Przy regularnym korzystaniu, wymiana źródła zasilania jest konieczna dopiero po około 3 latach. Baterie elektroniczne oszczędzają zatem zarówno wodę, jak i energię.

Czytaj także: Baterie umywalkowe Medipro marki Oras


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA