REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Krystian Mocarski, szef sprzedaży branży sanitarnej Bims Plus.

Studio Dobrych Rozwiązań tym razem odwiedziło Katowice, goszcząc architektów i projektantów aglomeracji śląskiej. Jako Partner Strategiczny spotkania podjęliśmy wyzwanie, by stworzyć klimat do dyskusji na temat współczesnej sztuki designu - mówi Krystian Mocarski, który opowiadał w Katowicach o marce Elements.

REKLAMA

Nie przypadkowo Katowice zostały wybrane na lokalizację tego typu imprezy. Śląsk to miejsce obfitujące w uzdolnionych architektów, tworzących swoje projekty dla inwestorów z całego świata, projektantów nagradzanych za swoje koncepcje w konkursach międzynarodowych. To właśnie w tym regionie zlokalizowane są również nasze 4 salony Elements.

W Katowicach, Bielsku-Białej, Gliwicach oraz Przyszowicach staramy się w ramach projektu Elements, inspirować do tworzenia pięknych wnętrz, zarówno indywidualnych jak i komercyjnych. W naszych salonach pragniemy tworzyć odpowiedni klimat i komfortowe warunki do pracy dla osób z pasją tworzących niebanalne wnętrza.

Aktorem pierwszoplanowym katowickiego spotkania była nasza najnowsza kolekcja - Vigour White. To gama produktów i zarazem marka czerpiąca inspirację z najnowszych światowych trendów. To kolekcja produktów wyposażenia łazienki tak kompletna i spójna, że projektowanie przestrzeni kąpielowej może stać się znacznie prostsze.

Kolekcja White, z jednej strony inspirowana geometrią, z drugiej zaś strony czerpiąca wzorce z natury nawiązuje do charakteru Elements: połączenie 4 żywiołów w jedną spójną całość.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestników naszego spotkania i gorąco zachęcamy do odwiedzin naszych salonów. Tam, mamy nadzieję, przekonają się Państwo o bogactwie świata Elements.

Krystian Mocarski, szef sprzedaży branży sanitarnej Bims Plus.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA