REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienka zmienia swój charakter - ocenia Krystian Kowalski [wideo]

  • Autor: Ryneklazienek.pl, PropertyDesign.pl AK
  • 06 marz 2016 13:04
Łazienka zmienia swój charakter - ocenia Krystian Kowalski [wideo]
Krystian Kowalski

- Przekładamy wrażliwość z pokoju dziennego do naszych łazienek, coraz mniej w nich szpitalnego charakteru. Pojawiają się w nich akcesoria bogate w nowe materiały, do tej pory niespotykane w łazienkach - twierdził Krystian Kowalski podczas dyskusji na 4 Design Days.

REKLAMA

"Customizacja", projektowanie uniwersalne, czyli takie które sprawdza się w użytkowaniu dla wszystkich, a głównie projektowanie z sensem i wrażliwością - to jest dziś ważne w projekcie łazienek przekonuje projektant Krystian Kowalski.

Kowalski wspomina o swoim projekcie AntiSlide dla marki Koło. Rozwiązanie było dedykowane na rynek hotelowy, czyli należało uwzględnić trend projektowania uniwersalnego dla wszystkich. - Powłoka AntiSlide to niewidoczna powierzchnia antypoślizgowa. Produkt nieinwazyjny, który poprzez swój design nie kojarzy się ze swoją podstawową funkcją, a zapewnia bezpieczeństwo i komfort - przekonuje projektant.

Krystian Kowalski (Krystian Kowalski Industrial Design) był jednym z uczestników dyskusji "Projekt łazienka" podczas 4 Design Days 2016.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA