REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łukasz Kobiela, New Trendy: Obecny rok jest dla nas przełomowy

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 02 gru 2016 09:54
Łukasz Kobiela, New Trendy:  Obecny rok jest dla nas przełomowy
Łukasz Kobiela, prezes zarządu New Trendy Sp. z o.o .

Firma New Trendy Sp. z o.o., producent kabin prysznicowych, obchodzi 10-lecie istnienia. Łukasz Kobiela, prezes zarządu spółki podsumowuje dotychczasową jej działalność i zdradza plany na przyszłość.

REKLAMA

- Ogromne zainteresowanie ze strony partnerów handlowych i zaufanie jakim obdarzyli nas klienci wpłynęło na nasz dynamiczny rozwój i umocnienie marki. - mówi Łukasz Kobiela, prezes zarządu New Trendy Sp. z o.o . - Przez cały ten czas uczyliśmy się słuchać naszych klientów, śledzić światowe trendy co doprowadziło nas do miejsca w którym aktualnie jesteśmy.

Obecnie firma New Trendy współpracuje z firmami w całej Polsce i na kilkunastu rynkach międzynarodowych, wprowadza innowacyjne rozwiązania techniczne i unowocześnia park maszynowy.

- Obecny rok jest dla nas przełomowy. To czas ważnych premier nowych produktów nie tylko kabin prysznicowych z których przede wszystkim znana jest nasza firma, ale także kilku kolekcji mebli łazienkowych – podkreśla Łukasz Kobiela. -  Dzięki uruchomieniu na szeroką skalę opcji tworzenia dedykowanych kabin na wymiar umacniamy swoją pozycję na rynku. Rozpoczęcie kooperacji z tureckim producentem ceramiki łazienkowej, której efektem jest wprowadzenie na zasadzie wyłączności oferty Cerastyle w Polsce, to kolejny sukces naszej firmy - dodaje.

Ostatnie 2 lata były okresem szybkiej ekspansji firmy i jej dynamicznego rozwoju. Plany New Trendy na najbliższy rok obejmują rozbudowę Centrum logistycznego oraz Zakładu produkcyjnego. Dzięki zaplanowanym inwestycjom usprawnione zostaną procesy logistyczne oraz efektywność w obszarze produkcji.

- Cieszymy się, że od 10 lat udaje nam się spełniać oczekiwania ogromnej rzeszy nabywców- dodaje Łukasz Kobiela. - Jesteśmy przekonani, że kolejne lata zaowocują realizacją nowych wyjątkowych projektów oraz przyniosą nam równie wiele satysfakcji przy ich tworzeniu.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA