Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łukasz Kołodziej: Bette produkuje 40% brodzików w kolorze

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 01 gru 2014 14:14
Łukasz Kołodziej:  Bette produkuje 40% brodzików w kolorze
Łukasz Kołodziej, przedstawiciel firmy Bette

O rosnącej popularności i wielkości sprzedaży brodzików kolorowych mówi Łukasz Kołodziej, przedstawiciel firmy Bette na polskim rynku.

REKLAMA

Klasyczne elementy łazienkowego wyposażenia, takie jak umywalka czy miska toaletowa, są przeważnie utrzymane w kolorze bieli.

Nieco inaczej jest w strefie prysznica. Kolor brodzika jest coraz częściej dopasowany do koloru podłogi w łazience. Tendencję tę potwierdzają wyniki sprzedaży. Klienci Bette chętnie wybierają kolory takie jak antracyt, beż i odcienie szarości. Bette produkuje więc 40 procent swoich brodzików w kolorze. Dla porównania, tylko około pięciu procent klientów wybiera wanny inne niż utrzymane w klasycznej bieli.

Ponieważ powierzchnia stali - emalia może być dokładnie dopasowana kolorem do okładziny ceramicznej jest materiałem idealnie nadającym się do wykorzystania w strefie prysznica. Oprócz szarości czy beżów, można zamówić również brodziki w kolorach takich jak liliowy, różowy lub curry. Kolorowa emaliowana stal jest bardzo trwała i wytrzymała, nie zmienia barwy w trakcie użytkowania.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA