REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łukasz Kos będzie gościem Forum Dobrego Designu 2016

  • Autor: Redakcja
  • 09 sie 2016 12:59
Łukasz Kos będzie gościem Forum Dobrego Designu 2016

Łukasz Kos, współzałożyciel i dyrektor kreatywny międzynarodowej pracowni Four O Nine z Szanghaju weźmie udział w tegorocznym Forum Dobrego Designu.

REKLAMA

Łukasz Kos uzyskał w 2003 roku tytuł magistra sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2006 roku z wyróżnieniem obronił tytuł architekta na Uniwersytecie w Toronto. Tam również pracował jako wykładowca. Od 2007 roku pracował jako architekt w renomowanym biurze Frank Gehry Partners w Los Angeles. Doświadczenie zdobywał również w pracowni MacLennan Jaunkalns Miller Arch w Toronto. W 2011 roku został Starszym Architektem Cannon Design w Szanghaju. W 2012 roku założył w Szanghaju pracownię Four O Nine. Zdobywca licznych nagród m.in. 40 Under 40 Design Award (Hong Kong), Architecture & Design Trophy Awards (Hong Kong), AZ Awards (Toronto), Restaurant and Bar Design Awards (Londyn). Jego projekty można było także zobaczyć na wielu międzynarodowych wystawach.

Łukasz Kos opowie o swojej pracy i najciekawszych projektach 7 grudnia w Warszawie w czasie Forum Dobrego Designu. Więcej o naszym wydarzeniu TUTAJ


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA