REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Magdalena Kolanowska i Gustaw Orzechowski: Salon ELEMENTS Łódź to synonim kompleksowych usług

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 21 marz 2016 23:14
Magdalena Kolanowska i Gustaw Orzechowski: Salon ELEMENTS Łódź to synonim kompleksowych usług

Magdalena Kolanowska, kierownik salonu ELEMENTS Łódź oraz Gustaw Orzechowski doradca klienta w tym salonie, opowiadają dlaczego firma zdecydowała się na zostanie Partnerem Strategicznym Studia Dobrych Rozwiązań oraz jakie rozwiązania sieć ELEMENTS oferuje projektantom i architektom.

REKLAMA

W serii spotkań Studio Dobrych Rozwiązań bierzemy udział po raz pierwszy i już teraz możemy powiedzieć, że podjęliśmy dobrą decyzję przystępując do udziału jako Partner Strategiczny. Studio Dobrych Rozwiązań, jak sama nazwa wskazuje, to miejsce kojarzące osoby poszukujące dobrych rozwiązań – czyli architektów wnętrz - z nami, czyli podmiotami oferującymi właśnie takie produkty.

Profesjonalna organizacja spotkania oraz wysoka frekwencja wśród projektantów i architektów wnętrz, a także zaangażowanie ze strony słuchaczy, to największe plusy tego wydarzenia.

Salon ELEMENTS jako centrum wielobranżowej kompetencji oraz synonim kompleksowych usług związanych z nową nowoczesną łazienką i energooszczędnym domem jest najlepszym rozwiązaniem dla tego grona. A Studio Dobrych Rozwiązań to wyjątkowa okazja, by nawiązać bezpośrednie relacje i dotrzeć z ofertą do architektów i projektantów wnętrz. To właśnie oni urządzając łazienkę, współdecydują o wyborze produktów. 

Dlatego cieszy nas fakt, że mieliśmy możliwość przedstawienia naszej najnowszej propozycji Dobrego Rozwiązania, jakim jest nowa linia łazienkowa VIGOUR white.  To idealny reprezentant najnowszego trendu w designie uznanego za styl wyposażenia łazienek XXI wieku – soft puryzmu - doskonałego połączenia tendencji geometrycznych i stylu organicznego, dwóch skrajnych żywiołów: geometrii i natury. WHITE został także zauważony i uhonorowany nagrodami Plus X Award i Good Design.  Uczestnicy byli bardzo zainteresowani najnowszą ofertą  dostępną w naszych salonach Elements, a my jesteśmy przekonani, że propozycja ta jest odpowiedzią na ich potrzeby i  umożliwia podniesienie atrakcyjności realizowanych projektów.

- Magdalena Kolanowska - Kierownik Salonu ELEMENTS Łódź; Gustaw Orzechowski doradca klienta ELEMENTS Łódź


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA