REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Magdalena Musiał, Marmorin: Łazienki stają się przestrzenią otwartą

  • Autor: not. Arkadiusz Kaczanowski
  • 02 marz 2015 23:37
Magdalena Musiał, Marmorin: Łazienki stają się przestrzenią otwartą
Magdalena Musiał, Product Design Manager w firmie Marmorin

Marmorin będzie na targach ISH miał jedno z największych, polskich stoisk. O trendach w aranżacji przestrzeni łazienkowej oraz targowych premierach mówi Magdalena Musiał, Product Design Manager w firmie.

REKLAMA

Łazienki coraz bardziej stają się przestrzenią otwartą, manifestującą nasz status życia. Wanny wolnostojące cięgle jeszcze znajdują uznanie jako element wygody i luksusu, który „spaja” wzorniczo wnętrze i nadaje mu charakteru. Dlatego nasze nowe propozycje na następny rok będą pełne różnorodności. Od wanien bardzo zdobniczych, jak Cascada  do prostych i minimalistycznych - jak Amos czy kolekcja Selia.

Tegoroczne targi ISH będą areną wielu premier w Marmorinie. Zgromadzonej we Frankfurcie publiczności pokażemy między innymi nowe linie wanien i umywalek: Selia, Amos, Cosmo, Teodor i Cascada, Soffi i Loren przygotowane przez Marmorin Design Studio. Nie zabraknie również kolekcji Marmorin by Eva Minge oraz modeli umywalek regulowanych. Na ISH swoją premierę będą miały też nowe elementy już istniejących linii – wanna Tebe IV projektu Marcina Jędrzaka i wpuszczana w blat umywalka linii Alice. Obok nowości produktowych zaprezentujemy też nowy materiał: durocoat® light material, który umożliwia tworzenie nowych, do tej pory niemożliwych do realizacji form przy znacznym obniżeniu wagi produktu.

– Magdalena Musiał, Product Design Manager w firmie Marmorin


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA