REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Magdalena Usar, Villeroy&Boch: Użytkownicy wybierają produkty przyjazne środowisku

  • Autor: not. Arkadiusz Kaczanowski
  • 02 marz 2015 23:36
Magdalena Usar, Villeroy&Boch: Użytkownicy wybierają produkty przyjazne środowisku
Magdalena Usar, Marketing Manager Villeroy & Boch Polska

O trendach w wyposażeniu łazienek i nowościach jakie niemiecki producent pokaże na targach ISH mówi Magdalena Usar, Marketing Manager Villeroy & Boch Polska.

REKLAMA

Na tegorocznych targach ISH Villeroy & Boch zaprezentuje produkty, w których szczególny nacisk położony jest na zrównoważony rozwój, higienę, komfort, ale także design i funkcjonalność. Użytkownicy coraz częściej wybierają produkty przyjazne środowisku. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Villeroy & Boch oferuje ceramikę sanitarną spełniającą wysokie standardy higieny, m.in. szkliwo CeramicPlus ułatwiające utrzymanie czystości oraz DirectFlush – bezrantowe WC, w którym woda obmywa całe wnętrze misy, a w połączeniu z systemem Aquareduct zużywamy prawie o połowę mniej wody niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

Na targach zaprezentowana zostanie również kolekcja Vivia, która łączy wysokiej jakości wzornictwo z inteligentnymi rozwiązaniami. Staramy się dopasowywać ofertę do indywidualnych wymagań i gustów naszych klientów, dlatego kolekcję Hommage uzupełniliśmy o meble wykonane z białego drewna, wprowadziliśmy niezwykle funkcjonalną purystyczną kolekcję Venticello, a także produkowane na wymiar brodziki z Quarylu.

Wanna Squaro Prestige. Prod. Villeroy&Boch
Wanna Squaro Prestige. Prod. Villeroy&Boch

 

Wśród nowości zostanie również zaprezentowana wanna Squaro Prestige wykonana z ręcznie zdobionego drewna – jest to nowa odsłona nagrodzonej za design wanny Squaro Edge 12.

- Magdalena Usar, Marketing Manager Villeroy & Boch Polska


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA