REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Małgorzata Suska: Stawiamy na wzmacnianie współpracy z architektami

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 09 lis 2016 08:42
Małgorzata Suska: Stawiamy na wzmacnianie współpracy z architektami
Małgorzata Suska, kierownik salonu Elements w Warszawie

Studio Dobrych Rozwiązań po raz kolejny odwiedziło Warszawę. Zainteresowanie tej grupy branżowej było tak duże, że z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość o możliwości spotkania się z nią po raz drugi w tym roku - mówi Małgorzata Suska, kierownik salonu Elements w Warszawie.

REKLAMA

Partnerem Strategicznym tego spotkania tym razem był salon Elements mieszczący się w Warszawie na ul. Cieślewskich 44. Podczas spotkania podkreśliliśmy swoją gotowość do podejmowania najambitniejszych wyzwań.

Studio Dobrych Rozwiązań dało nam możliwość przedstawienia filozofii działania naszych salonów. Elements - to rozwój i wzmacnianie partnerskiej współpracy rynkowej z ekspertami czyli z projektantami, architektami i wykonawcami. Takie współdziałanie gwarantuje kompleksowy serwis dla konsumenta - od projektu, poprzez doradztwo do realizacji. Genialnie proste z Ekspertami Elements to nasze motto.

Elements to nie tylko łazienka szyta na miarę - to centrum kompetencji wszystkich branż, także ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji czy uzdatniania wody na odnawialnych źródłach energii kończąc.

Elements w regionie mazowiecko-podlaskim to 3 profesjonalne salony, z bogatym asortymentem produktów renomowanych producentów, gdzie w komfortowych warunkach Doradcy Elements wsłuchają się w potrzeby każdego klienta i przygotują kompleksową ofertę.

Tłumnie przybyłym architektom i projektantom wnętrz zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję wyposażenia łazienki marki Vigour white, która dostępna jest w sprzedaży tylko w sieci naszych salonów w całej Polsce. To marka czerpiąca inspirację z najnowszych światowych trendów. To kompletna i spójna kolekcja produktów wyposażenia łazienki która sprawia, że projektowanie przestrzeni kąpielowej staje się znacznie prostsze. Projektanci kolekcji przemyśleli i dopracowali ideę Vigour white co do najmniejszego szczegółu. Dowodem na to jest przyznana nagroda Plus X Award.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i gorąco zachęcamy do odwiedzin naszych salonów. Tam, mamy nadzieję, przekonają się Państwo o bogactwie świata Elements.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA