Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Marian Słomiak, rzecznik sieci Bricomarché. Fot. Bartosz Jarosz

Sytuację na rynku wyposażenia łazienkowego i organizację Forum Branży Łazienkowej ocenia Marian Słomiak, rzecznik sieci Bricomarché.

REKLAMA

Wydarzenia takie jak Forum Branży Łazienkowej odgrywają istotną rolę na polu rozwoju firm działających w sektorze wyposażenia łazienkowego. Dzieje się tak choćby z tego względu, że zawsze warto wymienić poglądy i wziąć udział w dyskusji dotyczącej tematów, z którymi wszyscy jesteśmy bezpośrednio związani. Zwłaszcza, że jest to jedna z niewielu okazji do spotkania większości przedstawicieli konkurencyjnych firm. Panel dyskusyjny zorganizowany w ramach Forum pozwolił na poruszenie ważnych kwestii. Wyciągnięcie odpowiednich wniosków po takiej dyskusji daje więc możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian w zakresie funkcjonowania firmy i kształtuje pewną świadomość w obrębie poruszanych tematów. Stworzenie okazji do takiej wymiany informacji to bardzo cenna inicjatywa

Sytuacja w branży i prognozy na przyszły rok


Jestem przekonany, że obecna sytuacja na rynku wyposażenia łazienek jest bezpośrednim odzwierciedleniem tego, co dzieje się aktualnie na rynku nieruchomości. Dotyczy to przede wszystkim rynku remontowego, na którym funkcjonujemy na przykład my, jako Bricomarché. Powstawanie nowych łazienek i dużych inwestycji związane jest w stosunku praktycznie jeden do jednego z ruchem i dynamiką w sferze nieruchomości. W mojej opinii idzie to w tej chwili w Polsce w dobrą stronę. Z perspektywy sklepów Bricomarché, prognozy na następny rok są jak najbardziej pozytywne. Planujemy otwarcie dwunastu nowych sklepów, a nasz główny plan rozwoju ogłosi prezes firmy, Patrick Renault, na konferencji, która odbędzie się 24 kwietnia.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA