REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Michael Stein, Kludi: Design to łatwość wykonywania rutynowych czynności

  • Autor: AK
  • 29 cze 2016 08:19
Michael Stein, Kludi: Design to łatwość wykonywania rutynowych czynności
Główny projektant marki Kludi Michael Stein.

- Design nie jest i nie powinien być tylko synonimem luksusu dostępnego dla wybranej grupy społecznej. To łatwość wykonywania rutynowych czynności i przyjemność wynikająca z użytkowania trwałych oraz funkcjonalnych produktów - zauważa główny projektant marki Kludi Michael Stein.

REKLAMA

Firma Kludi otrzymała prestiżową nagrodę PLUS X AWARD „Best Design Brand 2016/2017”. Tytuł ten przyznawany jest markom, które w ciągu ostatniego roku wyróżniały się innowacyjnością oraz zdobyły najwięcej odznaczeń PLUS X w kategorii „Design”.

- Naszą strategią od wielu lat jest tworzenie eleganckiego designu, który wzbudza emocje, nie tracąc przy tym na naturalności. Kształtów i form, które zachwycają kiedy je widzisz, dotykasz ich i używasz. Bardzo cieszą nas wyróżnienia takie, jak „Best Design Brand”, bo to najlepsze potwierdzenie, że przyjęta przez nas strategia jest słuszna. To także wspaniała rekomendacja, dzięki której nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują produkt naprawdę wysokiej klasy - dodaje Stein.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA