Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Michał Szydłowski: Sponsoring sportu poprawia wizerunek firmy

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 05 maj 2014 10:57
Michał Szydłowski: Sponsoring sportu poprawia wizerunek firmy
Michał Szydłowski, dyrektor handlowy firmy Sanplast
Michał Szydłowski: Sponsoring sportu poprawia wizerunek firmy
Michał Szydłowski: Sponsoring sportu poprawia wizerunek firmy
Michał Szydłowski: Sponsoring sportu poprawia wizerunek firmy
Michał Szydłowski: Sponsoring sportu poprawia wizerunek firmy
Michał Szydłowski: Sponsoring sportu poprawia wizerunek firmy

Michał Szydłowski, dyrektor handlowy w firmie Sanplast mówi o osiągnięciach firmy i jej sukcesach, wsparciu dla regionalnego sportu, a także planach na najbliższe miesiące.

REKLAMA

Systematyczny rozwój to jeden z głównych wyznaczników działalności naszej firmy. Regularnie reagujemy na potrzeby płynące z rynku, dostosowując swoją ofertę do jego coraz bardziej rygorystycznych wymagań.

Podążamy za nowymi trendami, nieustannie wzbogacając swoją ofertę o najnowsze produkty, dostosowane do potrzeb najróżniejszych konsumentów. Tworzymy zarówno nowoczesne rozwiązania, jak i te w stylu tradycyjnym.

Klasyka zawsze pozostanie w modzie a doświadczenie pokazało, że nie warto z niej rezygnować. Nasza firma nie wychodzi poza krąg bezpieczeństwa i wygody. To dwie cechy, które trwale wpisały się w nasze produkty i działania.

Sprostać oczekiwaniom klientów

Dzisiaj urządzając łazienkę mamy szeroki wybór rozwiązań kąpielowych. Sztuką jest zaoferować produkt bezpieczny, trwały, ale i estetyczny. Równie ważny jest odpowiedni poziom cenowy. W dzisiejszych czasach cena odgrywa duże znaczenie przy wyborze wyposażenia naszych łazienek.

Zaufało nam tysiące klientów, co stanowi dla nas największe wyróżnienie. Ponadto zostaliśmy zauważeni przez ekspertów. Instytut Wzornictwa Przemysłowego docenił walory kabiny KP4/PRIII oraz parawanu nawannowego KW/PRIII serii Prestige III, wyróżniając je jako „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013”.

Otrzymaliśmy laur Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii Kabiny prysznicowe oraz tytuł Dobry Design 2014 dla brodzika B-M/SPACE + Pro Safe System.

Podsumowując rok 2013 nie sposób, nie wspomnieć o naszym udziale w Targach ISH we Frankfurcie nad Menem. Na największej międzynarodowej wystawie wyposażenia łazienek zaprezentowaliśmy nasze produkty na powierzchni 98 m2. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, a my jako firma skorzystaliśmy z wielu podpowiedzi i opinii potencjalnych klientów.

Wspieramy drużyny sportowe

Możemy pochwalić się również licznymi działaniami sponsorskimi, które pozytywnie wpłynęły na nasz wizerunek, a nam samym dały mnóstwo satysfakcji. Firma SANPLAST S.A. w 2013 roku poza działalnością sponsorką w regionie taką jak: przekazanie nagród dla uczestników Mistrzostw Polski w Skokach na Nartach Wodnych (Przyjezierze) czy zapaśniczych strojów sportowych (Klub HUSARZ Gniezno), skupiła się także na wsparciu w skali ogólnopolskiej. Najważniejszą inicjatywą sponsorską ubiegłego roku było wsparcie dla koszykarskiej drużyny Stelmet Zielona Góra. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyczyni się do obopólnego sukcesu.

Przed nami kolejne wyzwania

Nawiązując do lat poprzednich będziemy oferowali naszym klientom trwałe i dobrze wykonane produkty. Stawiamy ponadto na kreatywność naszych projektantów. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, w którym obecnie znajduje się kilkaset pozycji. Oferujemy zarówno różnorodność kształtów, kolorów czy wzorów naszych produktów, jak również gwarantujemy swobodę tworzenia aranżacji i wyposażenia łazienki zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Mamy nadzieję, że nasi przyszli nabywcy będą dokonywali zakupów armatury łazienkowej, kierując się nowymi trendami i ceną.

Życzymy sobie, aby rok 2014 obfitował w nowe wyzwania i sukcesy. Pragniemy poszerzać swoje horyzonty, uczyć się i nieustannie zmieniać, idąc ku najnowszym trendom. Ufamy, że nasi klienci pozostaną z nami. Wierzymy również, że pozyskamy nowych nabywców naszych produktów, oferując im najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA