Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Monika Chmielewska, Bisk: Współczesny rynek inwestycyjny szuka nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 23 wrz 2015 08:19
Monika Chmielewska, Bisk: Współczesny rynek inwestycyjny szuka nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań
Monika Chmielewska, Key Account Manager w firmie Bisk

Realizacja inwestycji, w zakresie wyposażenia łazienek, w stosunku do ubiegłego roku wyraźnie wzrosła. Złożyło się na to wiele czynników m.in. rozwój naszej oferty w zakresie asortymentu dedykowanego na inwestycje - zdradza Key Account Manager w firmie Bisk.

REKLAMA

- Czy pierwsze półrocze tego roku spełniło Państwa oczekiwania jeśli idzie o liczbę inwestycji i realizacji?

Monika Chmielewska, Key Account Manager w firmie Bisk: Od kilku lat odnotowujemy wzrost liczby realizowanych inwestycji, a tym samym rosnące zainteresowanie naszym asortymentem w tym obszarze. W minionym półroczu wyposażyliśmy kilka prestiżowych obiektów hotelowych na terenie Polski, jak również placówek medycznych i oświatowych.

- Jak w państwa ocenie wygląda obecnie sytuacja na rynku inwestycyjnym w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego?

Realizacja inwestycji, w zakresie wyposażenia łazienek, w stosunku do ubiegłego roku wyraźnie wzrosła. Złożyło się na to wiele czynników m.in. rozwój oferty Bisk w zakresie asortymentu dedykowanego na inwestycje. Ponadto cyklicznie spotykamy się z przedstawicielami środowiska projektowego, architektami i projektantami wnętrz, budując świadomość naszej marki w tym obszarze klientów. W minionym półroczu zrealizowaliśmy zdecydowanie więcej inwestycji hotelowych niż innych, w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku.

- Jakie są Państwa prognozy na drugie półrocze jeśli idzie o rozwój rynku inwestycyjnego oraz toalet specjalistycznych?

Doświadczenie handlowe pokazuje tendencje zwiększenia realizacji inwestycji w drugim półroczu. W tym roku również prognozujemy wzrost obsługi tego segmentu rynku, w stosunku do pierwszego półrocza. Na jesieni będziemy finalizować kilka inwestycji, nad którymi wspólnie pracujemy z naszymi partnerami rynku instytucjonalnego. Najciekawszymi są hotel czterogwiazdkowy w Krakowie oraz obiekt o charakterze leczniczo-opiekuńczym we Wrocławiu, w którym zainstalowane zostaną nasze produkty z serii „PRO”. Od momentu wprowadzenie do oferty profesjonalnej linii akcesoriów dla osób niepełnosprawnych „PRO” obserwujemy wciąż rosnące zainteresowanie tym asortymentem. Niewątpliwie kompleksowa oferta, która obejmuje szeroką gamę uchwytów, poręcze oraz krzesełko prysznicowe, siedzisko nawannowe, taboret, wagę i wygodną szczotkę wc, uzupełniona bogatą ofertą akcesoriów dekoracyjnych marki Nice Sea, której trzon stanowią kolekcje wolnostojące, maty i zasłonki prysznicowe, przyczynia się do rosnącej wciąż ilości realizowanych przez nas inwestycji.

- Jak by scharakteryzowali Państwo potrzeby współczesnego rynku inwestycyjnego?

Współczesny rynek inwestycyjny koncentruje się na nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązaniach, dlatego też obserwujemy wzrost zainteresowania kolekcjami akcesoriów metalowych Futura i Ventura, które niewątpliwie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców, zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Coraz częściej inwestorzy oczekują od nas również kompleksowego wyposażenia inwestycji w zakresie spójnych stylistycznie akcesoriów łazienkowych. Sukcesywny rozwój marki Masterline by Bisk, który zaowocował stworzeniem profesjonalnych linii urządzeń obejmujących szeroka gamę dozowników mydła, podajników papieru, suszarek, produktów dla osób niepełnosprawnych oraz akcesoriów uzupełniających tj. kosze i szczotki wc, jak również wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam sprostać tym oczekiwaniom. Zauważamy również coraz bardziej elastyczne podejście naszych partnerów instytucjonalnych, z którymi możemy wspólnie uzgodnić i zaoferować alternatywne rozwiązania dla realizacji projektów.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA