REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Najnowsze technologie na 4 Design Days w Katowicach

 • Autor: Rynek Łazienek
 • 14 lut 2017 08:21
Najnowsze technologie na 4 Design Days w Katowicach
Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy wziąć udział w kolejnej edycji 4 DESIGN DAYS. Ubiegłoroczna premiera okazała się ogromnym sukcesem – przyciągnęła architektów, projektantów oraz przedstawicieli biznesu i entuzjastów designu na najwyższym poziomie – zauważa Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska.

REKLAMA

Z Joanną Dec-Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska, rozmawiamy o trendach i nowościach do łazienki na rok 2017, planach firmy oraz wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest 4 Design Days, a którego Roca będzie jednym z wystawców.

- Czym jest rok 2017 dla firmy Roca?

Roca od lat angażuje się w promocję dobrego designu i projektowania wnętrz. Pragnę podkreślić, że bieżący rok jest dla naszej marki wyjątkowy. To rok setnej rocznicy powstania, a więc także obecności w życiu kilku pokoleń użytkowników. W tym czasie Roca towarzyszyła milionom rodzin umożliwiając im dostęp do lepszych warunków życia, przyczyniła się również do ewolucji podejścia do łazienki i zmiany jej postrzegania. Nasza marka wprowadziła na rynek rozwiązań łazienkowych innowacyjne produkty, które obecnie definiują przestrzenie łazienkowe na całym świecie. Przykładem tego może być technologia RIMLESS, dostępna w miskach WC czy nowa formuła ceramiki FINECERAMIC®.

- Jakie nowości firma szykuje na zbliżające się 4 Design Days w Katowicach?

W 2017 roku włączymy do naszej oferty wiele nowości, które będzie można zobaczyć już na targach 4 DESIGN DAYS. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz rozwijającymi się kategoriami produktów, takimi jak toalety wellness, które zyskują coraz większe uznanie wśród konsumentów. Roca pokaże model In-Wash Inspira®, a marka Laufen model Riva. Te dwie toalety myjące to rozwiązania nowej generacji stanowiące połączenie najwyższego luksusu z idealną higieną. Oba modele wyznaczają nowe standardy w przestrzeni łazienkowej.

W trakcie targów pokażemy również wiele innych produktów łączących w sobie zarówno unikatowy design, jak i najnowsze technologie. Będą to m.in.: kolekcja Inspira, rozwiązania z technologią Rimless – miski WC Debba, Nexo, Meridian, Gap, baterie Atlas i Lanta, Monodin N, wanny, w tym model Easy z hydromasażem, a także meble łazienkowe Debba.

- Jakie dodatkowe atrakcje przygotowali Państwo dla odwiedzających targi?

Ostatniego dnia targów, na stoisku Roca odbędą się warsztaty ceramiczne, podczas których najmłodsi zwiedzający będą malować ceramikę tworząc unikalne, indywidualne projekty umywalek.

Z kolei przed wejściem do hali targowej obejrzeć będzie można jeden z najszybszych w Polsce, ultranowoczesny Katamaran 77racing Roca, klasy Flying Phantom. Roca Polska od lat wspiera rozwój utalentowanych żeglarzy. Ta inicjatywa jest elementem filozofii marki - rozwijającej świadomość niskich zasobów wody na świecie, promującej ekologiczny styl życia oraz rozsądne użytkowanie wody. Możliwość zobaczenia z bliska tej nowoczesnej jednostki będzie na pewno atrakcją nie tylko dla miłośników żeglarstwa.

Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny będziemy mieli okazję aby spotkać się w Katowicach z pasjonatami designu. Jesteśmy przekonani, że na naszym stoisku znajdą oni wiele inspiracji i spędzą miło czas. Serdecznie zapraszamy!


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Pani dyrektor szanowna to wszystko za mało jak na 100 lat Rocia.
  Trzeba zaryczeć mocniej w przyszłość na następne 100 lat i tak usprawnić inżynierię
  aby żadna drobnostka nie uleciała z WC Debba a zagospodarowana została należycie ku chwale dawcy.
  W skali światowej jest to magazyn niekończących się dobroci których zagospodarowanie
  odciąży nasze powietrze oraz pozwoli oceanom na złapanie czystego oddechu.
  System z \"Ginem\" trzeba przywołać a wszystko pójdzie jak z płatka
  a pozostanie nam jak trzeba \"Szufla, zmiotka i woda słodka\".
  • _arp, 2017-02-14 10:51:53

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA