REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Natalia Nguyen jurorem IV edycji konkursu marki Zehnder "Projektujesz! Zyskujesz!"

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 14 lut 2016 00:32
Natalia Nguyen jurorem IV edycji konkursu marki Zehnder "Projektujesz! Zyskujesz!"

Konkurs firmy Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! to z każdą edycją wiele ciekawych i obfitujących w nowatorską wizję projektów. Polega on na pokazaniu aranżacji wnętrza, w której jednym z elementów będzie ponadczasowy grzejnik Charleston, reprezentacyjny produkt marki Zehnder. W tym roku jedną z osób oceniających nadesłane prace będzie Natalia Nguyen.

REKLAMA

Zehnder Charleston to pierwowzór wszystkich grzejników stalowych. To pierwszy w Europie stalowy grzejnik żeberkowy, wyprodukowany i opatentowany przed 80. laty przez firmę Zehnder. Do tej pory jest wzorem i wizytówką wzornictwa oraz technologii wykonania. Produkt ten dzięki swej elastyczności rozwiązań umożliwia ogromną różnorodność projektów. Zehnder Charleston występuje w wielu formach specjalnych: pod kątem, jako łuki - także wielokrotne - ścianki działowe, a także ławki, co pozwala na dopasowanie do przeróżnych typów wnętrz. Produkt ten jest dostępny w palecie ponad 50 kolorów oraz wariantów powierzchni standardowych: począwszy od odcieni klasycznych poprzez kolory trendowe i metaliczne, aż do uszlachetnionych powierzchni, jak np. Technoline. Uczestników konkursu ogranicza zatem jedynie wyobraźnia. W każdej edycji w Jury konkursu zasiadają same znakomitości.

W tegorocznej edycji do Jury dołączyła Natalia Nguyen – architekt i projektantka wnętrz, a także gwiazda programów telewizyjnych związanych z projektowaniem wnętrz.

- Moja miłość do architektury i designu trwa od ponad 10 lat. Dziedzinom tym poświęciłam całe życie zawodowe, które powiązałam z pracą w biurach architektonicznych i studiami aranżacji wnętrz. Ukończyłam Politechnikę Warszawską oraz Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design. Architektura jest wyzwaniem, które chcę rozwijać i zgłębiać do końca życia. Najbardziej cenię w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność. Uwielbiam niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe materiały i faktury, a także piękne kolory i naturalne materiały. Szerszej publiczności znana jestem jako współprowadząca program „Pan i Pani House”, emitowany na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowałam po Polsce by zmieniać wnętrza w polskich domach. Kolejnym medialnym wyzwaniem był program „Bitwa o dom”, w którym zasiadałam w Jury przez 3 jego edycje. Obecnie mam przyjemność zasiadać w Jury konkursu Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! edycja 4/2015 - opowiada jurorka.

W tegorocznej edycji projekty oceniane będą w dwóch kategoriach “realizacje” oraz “wizualizacje”. Najciekawsze prace zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi oraz atrakcyjnymi upominkami.

Podstawowym kryterium przyjętym przez Jury - w składzie: Romuald Loegler, Natalia Nguyen, Dariusz Gocławski, Patrycja Zaczyńska, Andrzej Hubka, Edward Lach oraz Eric Strauch - jest innowacyjne zastosowanie klasycznego produktu firmy Zehnder. Istotną cechą prac powinno być ukazanie możliwości kreowania przestrzeni w sposób oryginalny i spójny. Jury nagrodzi w szczególności te projekty, w których zadbano o najdrobniejsze detale zarówno pod względem kompozycji jak i funkcjonalności danego wnętrza oraz te, w których spełniono jeden z celów konkursu, jakim było wyznaczenie nowych standardów i trendów w projektowaniu wnętrz.

Zapraszamy do uczestnictwa. Konkurs trwa do 31.03.2016. Kontakt: promocja@zehnder.pl - więcej informacji o konkursie także tutaj.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA