Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Polacy wciąż jeszcze stawiają na bezpieczne rozwiązania wzornicze w łazienkach [wideo]

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 02 wrz 2014 13:55
Polacy wciąż jeszcze stawiają na bezpieczne rozwiązania wzornicze w łazienkach [wideo]
Michał Dróżdż dyrektor ds designu i rozwoju Rovese

Konsumenci nie mają jeszcze pełnej świadomości możliwości, jaki daje im oferta firm zajmujących się dekoracją wnętrz - uważa Michał Drożdż, dyrektor ds. designu i rozwoju w firmie Rovese.

REKLAMA

Polacy są bardzo zachowawczy przy wyborze płytek łazienkowych. Łazienki urządzane są zazwyczaj w klasycznych kolorach beżowych, przez co wnętrza są nijakie i nie mają charakterystycznego stylu. Eksperci od designu twierdzą, że nowe rozwiązania i trendy, dostępne od dawna na Zachodzie, do naszego kraju napływają stopniowo i z opóźnieniem, a Polacy często są nastawieni do nich sceptycznie. Według Michała Drożdża, dyrektora ds. designu i rozwoju firmy Rovese (producenta płytek Cersanit i Opoczno), polski rynek wzornictwa dopiero się rozwija. Z tego też powodu gust konsumentów dopiero się kształtuje i ulega sprecyzowaniu - Polacy nie są jeszcze w pełni świadomi możliwości, jakie daje kontakt z firmami zajmującymi się dekoracją wnętrz.

O gustach polskich odbiorców, rodzimym wzornictwie i przenikaniu trendów z zachodu oraz podstawowych kryteriach urządzania wnętrz możecie Państwo posłuchać na powyższym nagraniu.

Źródło: Newseria Lifestyle


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA