REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Polscy wystawcy o Cersaie 2015: Komentarz MCJ

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 16 lis 2015 15:19
Polscy wystawcy o Cersaie 2015: Komentarz MCJ
Stoisko firmy MCJ na targach Cersaie 2015 / fot. ARR

Marcin Zięba, dyrektor handlowy w debiutującej w zeszłym roku na targach firmie MCJ ocenia, że tegoroczna edycja Cersaie przyniosła jej dwukrotnie większą ilość odwiedzających.

REKLAMA

Firma MCJ uczestniczyła w targach Cersaie po raz drugi. Obecna edycja przyniosła nam dwukrotnie większą ilość odwiedzających i co za tym idzie większą ilość handlowych kontaktów po targach. Złożyło się na to kilka przyczyn. Oficjalne statystyki targów pokazują rosnącą liczbę odwiedzających. Jednak z naszego subiektywnego punktu widzenia sukces wynikał przede wszystkim z poszerzenia prezentowanego przez MCJ asortymentu i przyciągających uwagę nowości.

Podobnie jak w roku ubiegłym, zaprezentowaliśmy kolekcję luster łazienkowych z oświetleniem LED i rozwiązań oświetleniowych do łazienek. Lustra LED naszej produkcji od lat zyskują coraz większe uznanie na rynkach europejskich, a dzięki udziałowi w Cersaie zyskaliśmy w ubiegłym roku klientów spoza Europy.

Rok temu mieliśmy pewne obawy przed uczestnictwem Cersaie, wydawało się nam, że trudno będzie rywalizować z wyszukanym włoskim designem. Okazało się jednak, że nasza nowoczesna stylistyka i szeroka, ale dostosowana do realnych wnętrz, gama rozmiarów była naszym atutem w porównaniu do luster, które być może same w sobie są fascynującymi obiektami sztuki wzorniczej, ale trudno byłoby je umieścić w standardowej łazience.

W tym roku prezentowaliśmy także lustra o bardziej miękkiej i nieregularnej linii pasujące do wnętrz stylizowanych oraz podkreślaliśmy ważną dla nas działalność w zakresie realizacji indywidualnych projektów – np. hotelowych.

Ofertę targową poszerzyliśmy o linię wpuszczanych w ścianę szafek i pojemników ze stali nierdzewnej. Zabudowa łazienek w takiej formie jest obecnie bardzo poszukiwana, szczególnie jeśli produkty prezentują dobrą relację jakości do ceny. W naszym przypadku musiała być ona na tyle pozytywnie postrzegana, że zainteresowanie tą linią produktów znacznie przerosło nasze oczekiwania.

Tego typu asortyment, podobnie jak meble i elementy dekoracyjne wydaje się być jedynie dopełnieniem głównej idei Cersaie, którą jest prezentacja najnowszych trendów w ceramice łazienkowej i innych rodzajach materiałów wykończeniowych. Targi te bywają kojarzone jako impreza dedykowana okładzinom ściennym, ale jej formuła jest już od lat znacznie szersza i odwiedzający ją klienci liczą także na możliwość obejrzenia nowych trendów w dekoracjach i technice łazienkowej. Prezentowana przez MCJ oferta najwyraźniej wpisała się w te oczekiwania.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA